Olej napędowy + olej w supermarkecie?

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Avatar de l'utilisateur
YVV
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 04/04/05, 18:45
x 1




przez YVV » 04/04/06, 18:50

Dziękuję Ci za Twoje odpowiedzi.

Biomat: źle mnie zrozumiałeś. Mieszkam w mojej ciężarówce i dlatego jestem stale w ruchu tu i tam. latem kilka miesięcy we Francji, zimą gdzie indziej w słońcu. w tych warunkach niezwykle trudno jest znaleźć rolnika, który sprzedaje ropę. na przykład w Hiszpanii nawet nie wiem czy są bardzo zaawansowani w oleju w silnikach.
z tego punktu widzenia pantomima byłaby lepsza dla koczownika. wodę, którą muszę regularnie uzupełniać, żeby żyć. można go łatwo znaleźć wszędzie. z drugiej strony dla zaledwie 5 do 30% oszczędności nie wiem czy warto się nudzić ilością i wszystkim....oczywiście super dla nie zanieczyszczania ale co do reszty...roztwór olejowy wydaje się lepszy mnie, ale dla tych, którzy mieszkają pod stałym adresem.
w końcu na olej mam jasno określony kanister 5l, właśnie po to, żeby ograniczyć recykling. Fastoch można znaleźć wszędzie w Hiszpanii. znak, że nie może być ich bardzo dużo, aby zastosować tę metodę. to początek oczekiwania na znalezienie lepszego...

Zac: to na pewno znasz się na rzeczy. 100% woda jest idealna, zwłaszcza jak wspomniano powyżej dla nomadów. Nie mam zbyt wiele czasu, aby wejść z tobą na czat, ponieważ jestem z powrotem w trasie, ale spodziewaj się, że zrobię to później, gdy znów będę mieć regularny dostęp do sieci.

Lau, to tylko minęło, przeprowadzam się z powrotem we wrześniu i może wtedy będziesz w drodze.

oprócz Zaca i Lau; gdzie mieszkasz ?

Om
Yv
0 x
Wszyscy jesteśmy braćmi. Niektórzy bardziej niż inni ....

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 140