Dzięki za wszystko!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
BiOman
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 29/03/06, 12:14
Lokalizacja: Lozère

Dzięki za wszystko!




przez BiOman » 29/03/06, 12:58

Jako nowy ekonolog jestem szczególnie szczęśliwy, że odkryłem tę stronę i chciałbym pogratulować osobie, która ją stworzyła, oraz wszystkim, którzy przyczyniają się do tej wspaniałej inicjatywy! Żałuję tylko, że nie dowiedziałem się o tej stronie wcześniej...
Jestem także nowy w świecie Pantone i pochodnych i zamierzam także wnieść swój skromny wkład w poznanie i udoskonalenie tego procesu, ponieważ po dużym przesłuchaniu zdecydowałem się porzucić karierę w branży audiowizualnej na rzecz szkolenia i pracy w środowisku i /lub ekologia. Mając pewne umiejętności mechaniczne i dobrą rączkę, jestem bardzo zmotywowany do wypróbowania tego doświadczenia na moim osobistym pojeździe, a nawet więcej, jeśli jesteś zainteresowany...
Na koniec wielkie gratulacje i podziękowania za wszystko! :D :D :D
0 x
Ludzie muszą zrozumieć, że są częścią ekosystemu, tak jak wszystko, co żyje na ziemi, zanim będzie za późno...
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 29/03/06, 13:32

No cóż, witaj Bio,

witajcie, w końcu mogę mówić tylko za siebie, ponieważ inni forumich, ledwo ich znam, z wyjątkiem właściciela lokalu (s lub x).
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 29/03/06, 13:42

Witamy Was oboje.
I życzę powodzenia w eksperymentach.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 29/03/06, 15:30

Witamy i przede wszystkim dzielimy się z nami swoimi doświadczeniami, bo to dzięki jakości giełd mamy forum jakości.

Nie zniechęcaj się i daj nam znać swoje pytania i odpowiedzi. Podobnie jak Pitmix (dzięki któremu mamy się czym stawić w Dallas, bo eksponuje nas w jeszcze nie zakończonej serii, gorączkowe życie swojego Super5 GTX, które torturuje wielkimi uderzeniami palników, stanowisk spawalniczych i które za wszelką cenę stara się pantonizować dla największej przyjemności Matki Natury i naszej), przyczynicie się do doprowadzenia tego forum.
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 29/03/06, 16:41

Witamy u nas biomanie,

Jako Lozerianie jesteśmy praktycznie sąsiadami. Mieszkam w Puy-de Dôme, ale pochodzę z Cantal, gdzie od czasu do czasu wracam (szybko autostradą A75) i gdzie mam młyn, w którym mieszkałem jako dziecko, niedaleko Saint Flour.

Lozère to departament dobrze zagospodarowany, ale niezbyt zanieczyszczony, co nie jest bez znaczenia w tym okresie. : Mrgreen:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 280