Dream of Ice: Transport góry lodowej po wodę pitną!

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 07/03/11, 23:38

Tak, natknąłem się na to, raport był bardzo fajny

Tak czy inaczej, jest to niezwykłe.


Szkoda, że ​​nie wspomnieli o rozwiązaniu „bąbelków” odsalania słonecznego w celu produkcji wody pitnej
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
zielony
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 83
Rejestracja: 10/10/10, 18:44




przez zielony » 08/03/11, 07:43

Nieźle chłodzi gorące morza, więc nie trzeba daleko jechać, żeby złowić dorsza, co za oszczędność paliwa : Chichot:
0 x
aramis313
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 06/03/11, 14:51

Sen o lodzie




przez aramis313 » 14/03/11, 13:01

Poniżej znajduje się link umożliwiający zapoznanie się z tym raportem.
Nadal jednak nie wyjaśniamy, w jaki sposób zamierzamy wykorzystać tę masę lodu.

http://goo.gl/nOvia

JC

Christophe napisał:Oto raport: http://www.pluzz.fr/thalassa-2011-03-04-20h35.html
To jest w drugiej połowie.

Dostępny 1 tydzień, nie zwlekaj.
0 x

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 111