Tworzenie grupy nabywczej

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
tigrou_838
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 573
Rejestracja: 20/10/04, 11:25
Lokalizacja: Lorraine Luksemburg granicy




przez tigrou_838 » 26/10/05, 13:28

witam,

W przypadku Marsylii tak było na początku, od tego czasu uległo to zmianie, w regionach będą powstawały punkty wyładunku w zależności od zapotrzebowania, co jeszcze bardziej obniży koszty transportu i magazynowania.

Jeśli chodzi o jakość osprzętu, jest on taki sam, jak ten, który chce Ci sprzedać Twój inżynier zajmujący się ogrzewaniem, ale nie powie Ci tego i zapłaci podwójną cenę za osprzęt i instalację.

Jeśli tworzy takie grupy zakupowe lub buduje się samodzielnie, to właśnie po to, aby obniżyć koszty i jeszcze bardziej wykorzystać energię fotowoltaiczną, czego profesjonaliści nie chcą, wyceny, które przedstawiłem, cztery lata temu kosztował od 4 do 5 tysięcy euro 4m2 czujnika i zbiornik 200l, przy zgrupowaniu będzie mnie to kosztować od 1000 do 1250euro z transportem, BEZ KOMENTARZA!!!!

Dam znać, kiedy będzie następny.

pozdrowienia
0 x
louis266
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 07/10/05, 15:42

Do Tygrysa




przez louis266 » 19/03/06, 18:25

Cześć Tygrysku, jak się znowu spotykamy;
Pierre właściwie mi mówił, że masz gorący dach lub ścianę. Czy masz się dobrze?
Do zobaczenia wkrótce http://forum.apper-solaire.org/portal.php

Jeantout GR
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 188