Arte Vod Plus 7: strumień Arte przez 7 dni

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Arte Vod Plus 7: strumień Arte przez 7 dni




przez Christophe » 17/09/07, 18:41

Od 1 października pozwoli na to nowa bardzo interesująca usługa (ponownie) oglądaj za darmo w strumieniu przez 1 tydzień WSZYSTKIE programy Arte.

„W erze multimediów, ARTE musi rzeczywiście oferować szerszy zakres treści dostępnych w wielu wektorach dystrybucji, w szczególności„ na żądanie ”, ARTE + 7, wideo na żądanie, podcast itp. Wraz z ARTE + 7 oferujemy nowy
cielęca koncepcja spersonalizowanej telewizji, w której widz ma pełną swobodę oglądania programów tak często, jak sobie życzy ”- podkreśla Gottfried Langenstein, prezes ARTE.


To na tej stronie dzieje się: http://www.arte.tv/plus7
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 02/10/07, 16:23

To wszystko działa ... z drugiej strony, zła wiadomość: ogranicza się do francuskiego lub niemieckiego adresu IP! :płakać: :płakać:

Szkoda dla nas, Szwajcarów, Belgów czy nawet Quebecu ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 30/09/10, 14:28

Firma Arte zniosła ograniczenie geograficzne przynajmniej dla Belgii, ponieważ mamy dostęp do filmów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 30/09/10, 15:50

Tutaj też super (w moim kącie: tv + internet kablem). Dziękuję Ci!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 30/09/10, 19:10

Nie ma za co, moja droga, teraz wymieńmy kilka interesujących filmów, aby rozpocząć:

X: enius o historii Internetu: http://videos.arte.tv/fr/videos/x_enius-3434380.html

Więcej niż 13 godzin, żeby to zobaczyć ... pospiesz się

Są też „łańcuchy” tematyczne, na przykład: http://videos.arte.tv/fr/videos/toutes_ ... 88650.html

W Brazylii znajduje się doskonały spód mapy energetycznej: http://videos.arte.tv/fr/videos/le_dess ... 34744.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 01/10/10, 11:41

Tak, dobrze wyglądałem. Kilka interesujących punktów, ale nie najważniejsze, aby pozostać incognito w sieci. Oczywiście ciasteczka, ale lepiej jest być „przejrzystym”. Problem z uczynieniem siebie niewidzialnym to miecz obosieczny, ponieważ ci, którzy to robią, często mają coś do ukrycia, więc przyciąga uwagę. Wszystkie wrażliwe informacje umieszczam w postaci pliku graficznego, aby żadna wyszukiwarka nie mogła ich odczytać.

Jest stary jak świat, ale działa. Zero obaw o spam po mojej stronie dzięki systemowi wiadomości w mojej witrynie. I oczywiście NIGDY nie używam żadnej funkcji automatycznego formularza na żadnym z moich komputerów! Rozumie się samo przez się ... Tak więc jedynym sposobem na śledzenie mnie jest mój adres IP (który zmienia się każdego dnia) z solidnym plikiem do przedstawienia sędziemu, aby mnie zidentyfikować. Nie ma co mówić, to szalone, że śpię spokojnie : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Kiedy „przetwarzanie w chmurze” pozostać niezauważonym ... żartujesz! : Chichot: I musimy bezwzględnie zakazać tego rozwiązania, bo w razie potrzeby bardzo szybko nie będziemy już właścicielami naszych aplikacji ... Będziemy mieli „licencje czasowe” a potem ... witaj przestarzały materiał! Będziemy załatwiać stare rowery, które działały jak marzenie (koniec z kompatybilnością lub potomnymi protokołami ...)

Z drugiej strony chciałbym, żeby moja następna strona nie pojawiała się z nazwy z whois, wiem, że istnieje, ale nie wiem gdzie (będę jej szukać).

W każdym razie popełniaj wszystkie błędy, aby nie hostować witryny w innym miejscu niż w swoim kraju w solidnej firmie, w przeciwnym razie możesz stracić korzyści z adresu przez oszustów!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16170
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 01/10/10, 14:44

Sztuka +7

Rzeczywiście, często raporty dotyczące jakości.

„Sekretna historia” dla tych, którzy mają mózg : Idea:
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Macro i goście 206