Pantone czy HHO?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
roby614
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 04/09/08, 18:18
Lokalizacja: Kanada, Quebec

Pantone czy HHO?




przez roby614 » 04/09/08, 18:46

cześć w 2007 roku Zrobiłem montaż pantone na mojej kosiarce 250 ml zwykłej benzyny i 750 ml wody z kranu, działa około 4 minut, a potem nic.
dzisiaj mam inny projekt HHO
jeśli masz porady, mile widziane : Lol:

Jestem w prowincji Kanada Quebec, w Monteregie
0 x
bezpłatne badania energii
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 05/09/08, 16:29

Halo

Jeśli nie jesteś za daleko, jestem w Sorel

André
0 x
Kikinou
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 26
Rejestracja: 15/09/08, 15:08
x 1




przez Kikinou » 21/09/08, 15:09

cześć, widziałem faceta, który zmodyfikował swoją kosiarkę tak, aby działała tylko z oparami benzyny
tutaj jest link
http://www.youtube.com/watch?v=zb2df72N ... re=related
0 x
ropa, urodziła się skamielina, a skończysz jako skamielina
juliendu029
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 12/09/10, 21:49




przez juliendu029 » 14/09/10, 23:24

Witam wszystkich,

Temat został otwarty w 2008 roku, aby nie zanieczyszczać forum Pozwalam sobie kontynuować tutaj. Ponadto tytuł tematu odpowiada całkowicie mojemu pytaniu.

To znaczy „Pantone czy hho”?


Wszyscy wiemy, że obie techniki działają (czytając właścicieli, ich filmy) z dodatkowymi danymi dotyczącymi ekonomii konsumpcji. Te różne techniki pojawiają się w wielu witrynach, dlatego są bardzo rozwinięte, zmodyfikowane, ulepszone.

Dzisiaj co z: Którą technikę wybrać, która oferuje korzystniejsze zużycie w porównaniu do innej? Mimo że zestaw hho wymaga dużo energii elektrycznej ... czy warto z powodu jego wydajności.

Szukam odpowiedzi, podobnie jak nienaukowa opinia publiczna, ale w szczególności bardzo otwarta na ten temat, systemu do przyjęcia.

Ciąg dalszy nastąpi
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 124