Turbina wiatrowa Eolucja Shenzou o mocy 2 kW

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
BERNARD Jan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 17/12/08, 10:21
Lokalizacja: 44810 HERIC

Turbina wiatrowa Eolucja Shenzou o mocy 2 kW




przez BERNARD Jan » 07/09/10, 21:21

Jestem tu, żeby przekazać Wam informacje na temat mojej instalacji. Jak wszyscy wiedzą miałem sporo problemów z tym materiałem i importerem. W tym drugim przypadku nie da się znaleźć wspólnej płaszczyzny.Zastanawiam się też czy ta firma jeszcze istnieje. W przypadku turbiny wiatrowej w końcu udało mi się rozwiązać problem równoważenia, rozwiązując głównie problem porowatości (i tak, panie Karzoc). Użyłem farby do łodzi i od tego czasu jest nienaganna. Dla wyważenia wykonałem 3 operacje: jedną na ciężarze ostrzy, drugą na punkcie równowagi i jeszcze jedną na masie. Od tego czasu turbina wiatrowa jest znacznie stabilniejsza. Dla opłacalności systemu wraz z firmą ELECOLOGIK zamontowaliśmy 4 panele fotowoltaiczne. System ten umożliwia dostarczenie średnio 1KW8 dziennie w celu stabilizacji i ewentualnie regulacji turbiny wiatrowej na poziomie elektrycznym. Zamontowałem także turbinę wiatrową na wysokości 15 m, co daje lepszą wydajność, a przede wszystkim zapobiega temu, aby turbina wiatrowa stała się wiatrowskazem. Po 2 latach moja turbina wiatrowa nadal działa, co nie zdarza się w przypadku innych dzięki kompetencjom i powadze Elecologika. Można zatem powiedzieć, że jest to opłacalne, ale wcale nie 650 kW/rok tego mieszanego systemu sprawi, że inwestycja o wartości 12000 XNUMX euro będzie opłacalna. Ponadto chciałbym wiedzieć, w jaki sposób mogę dowiedzieć się o osobach, które odpowiadają na moje wiadomości.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360




przez Forhorse » 07/09/10, 21:49

Byłoby miło, gdyby w wiadomościach na Twoich stronach umieszczano nieco mniej nazwy firmy i/lub marki sprzętu, bo szczerze mówiąc, wygląda to prawie jak spam.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 07/09/10, 23:06

Forhorse napisał:Byłoby miło, gdyby w wiadomościach na Twoich stronach umieszczano nieco mniej nazwy firmy i/lub marki sprzętu, bo szczerze mówiąc, wygląda to prawie jak spam.


Wielu z nas pamięta problemy Bernarda Jeana z tą chińską turbiną wiatrową i doskonale wie, że jego uwagi nie są SPAMem i myślę, że warto wymienić tych, którzy pomogli rozwiązać jego problemy!

Chyba lepiej byłoby zacytować linki, gdzie ten temat był poruszany.

https://www.econologie.com/forums/achat-et-m ... 10-30.html

https://www.econologie.com/forums/eolienne-c ... 01-10.html
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 148