Woda i jej informacje

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

Woda i jej informacje




przez lau » 21/02/06, 13:07

Witam,

Według zeznań jakość wody w bełkotce ma bardzo słaby wpływ na działanie pantone.
Oprócz wody z kranu i chloru, który nie jest zalecany, niektórzy używają wody rzecznej, źródlanej, destylowanej lub deszczowej.
Wiemy również z prostego doświadczenia, że ​​bełkotka wytwarza opary wzbogacone w tlen (test niebieskiego płomienia).
Podejrzewam, że niektórzy o tym myśleli lub nawet tego doświadczyli? jeśli wzbogacamy wodę w tlen w sposób fizyczny: jaką ekonomiczną i wygodną metodę zastosować iz jakim skutkiem?
Co się stanie, jeśli woda zostanie wzbogacona o „informacje” o tlenie (patrz Plocher) lub jeszcze lepiej o informacje o wodorze?
Mam inne pomysły z innymi środkami do eksperymentów na wodzie, ale po potwierdzeniu moich obecnych wyników na wielu kilometrach.

dziękuję
Ostatnio edytowane przez lau 22 / 02 / 06, 22: 53, 1 edytowany raz.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 21/02/06, 17:27

I na dół ze mną odpowiadam!!!
Dla twoich eksperymentów, CO, GDZIE, KIEDY, nic mi nie jest, śmiało pierdźcie eksperymenty...!!! : Chichot: : Idea: : Mrgreen:
To jest fajne 8) 8) 8)
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 21/02/06, 17:50

Halo
Wypróbuj mieszankę wody i 50% alkoholu.
a powiedz jaka jest różnica, robiłem test na silniku benzynowym
Normalnie alkohol byłby lepszy i lepiej działa z wodą deszczową.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 22/02/06, 23:01

Używam wody deszczowej od początku mojego prototypu, aby uniknąć osadzania się kamienia i ponieważ myślę, że zawiera ona już interesujące „informacje”.
Za jakiś czas wypróbuję mieszaninę wody z alkoholem i zamieszczę wyniki forum.
er.. asgard w tej chwili nie mam nic konkretnego, ale wiele pomysłów do wypróbowania. Jeśli któryś z nich zadziała, dam znać. forum.
Celem jest posiadanie „przygotowanej” wody (praktycznie darmowej), która działa lepiej niż zwykła woda.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 116