Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Malerine2
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 42
Rejestracja: 16/07/10, 07:51




przez Malerine2 » 20/07/10, 08:36

Witam wszystkich.
Robię tylko małą prezentację,
więc Malerine jest inżynierem od 5 lat i mieszka z żoną w Szwajcarii.
Jeśli chodzi o ekologię, zawsze zwracałem szczególną uwagę na przyrodę itp. i zawsze chciałem pracować w jego służbie, ale to się trochę komplikuje.
Dziś pracuję przy silnikach pojazdów budowlanych, wcześniej w pociągach. Wreszcie..

Resztę staram się w ramach moich zainteresowań (kiedy nie zajmuję się notatką redaktora mojej żony) zaprojektować jakieś dziwne technologie, jak na przykład mój silnik (początek informacji można znaleźć po MYT.)
Voili voilou
Cordialement
0 x
Aumicron
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 387
Rejestracja: 16/09/09, 16:43
Lokalizacja: bordeaux




przez Aumicron » 20/07/10, 18:44

Powitanie Malerine2

Jeśli chodzi o prototypy silników, istnieje bardzo interesujący temat (trochę zagmatwany):

https://www.econologie.com/forums/machine-ro ... t1455.html

Zbliż się Pascal HA Pham i jego słynny zespół, aby uzyskać więcej informacji
0 x
Argumentować.
Malerine2
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 42
Rejestracja: 16/07/10, 07:51




przez Malerine2 » 20/07/10, 19:07

Dziękuję za informację, już to widziałem i znowu nie interesuje mnie ta technologia.,
Musiałbym poświęcić trochę czasu, aby porozmawiać z tobą o tym bardziej szczegółowo, ale jesteśmy zgodni z logiką laboratorium aniołów i MYT.
więcej
ps. idź i zobacz mój post, dam ci link
https://www.econologie.com/forums/innovation ... 29-30.html
To już ostatni post z ładnym zdjęciem prototypu mojego samochodu
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 20/07/10, 19:11

Powitanie Malerine2. : Mrgreen:
Ekologia to przede wszystkim zdrowy rozsądek i refleksja.
Chodź, to forum a wymiana z jej członkami pozwoli Ci poszerzyć swoje myślenie podczas pracy nad podstawami (redukcja marnotrawstwa, analiza potencjalnych oszczędności itp.).

Jest nas wielu i pochodzimy z różnych środowisk i z różnych miejsc na planecie. Tutaj uczymy się porównywać nasze punkty widzenia i doświadczenia.

Czasami, kiedy natrafiam na tematy sprzed kilku lat, ze zdziwieniem widzę, jak bardzo ewoluowała moja percepcja i wiedza poprzez kontakt z forum, mam nadzieję, że będziesz mieć z tego tyle samo satysfakcji.
:P
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Remundo i goście 195