Zmień pompę w wzmacniacz

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
sltcfab
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 27
Rejestracja: 27/07/06, 16:47

Zmień pompę w wzmacniacz




przez sltcfab » 31/05/10, 17:35

Cześć wszystkim, mój zbiornik na wodę jest teraz pełny. Muszę to teraz pompować.
Mam już pompę głębinową, czy jest możliwość podłączenia jej do zbiornika ciśnieniowego. Oszczędził bym pompę...

Witam wszystkich

PS: Zrobię mały plik w mojej instalacji, jeśli ci to powie.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 31/05/10, 17:45

Wszystko jest możliwe, problemem jest koszt / niezawodność.

Np. znalezienie "samego" wyłącznika ciśnieniowego nie jest łatwe i jest szansa, że ​​zapłacisz za niego więcej niż tłumiki z pierwszej ceny...

To tak jak z profilami aluminiowymi, które są droższe w przeliczeniu na kilogram lub metr bieżący niż drabiny...

:|

Jaka jest twoja obecna pompa? Puste piwnice nie podnoszą zbytnio ciśnienia...
0 x
Avatar de l'utilisateur
zorglub
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 501
Rejestracja: 24/11/09, 10:12




przez zorglub » 31/05/10, 21:08

Twoja pompa (która musi być pustą piwnicą) będzie musiała być w stanie zwiększyć ciśnienie, co najmniej 3 bary,
odzyskać zbiornik wyrównawczy i zamontować go na modelu wzmacniacza i oczywiście znaleźć wyłącznik ciśnieniowy (kupiłem taki, jest w "magazynie przestojów", cena ???
0 x
Codziennie rano wyglądasz nago w dużym lodzie po 3 minut widać, że domu i najgorszy obraz ......
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 31/05/10, 23:30

Zobacz ten sam temat, który kończy się zróżnicowanym materiałem, w którym niepotrzebnie się zmęczyliśmy: porzucenie KO !!
https://www.econologie.com/forums/reglage-d- ... t9705.html

Za 147 € (119 € w Niemczech) mamy wszystko, co działa, pompę, wzmacniacz, wazon z wyłącznikiem ciśnieniowym, bez wysiłku umysłowego do zrozumienia!
eBay sprzedaje elementy na dominilabie!

Za pomocą pompy zanurzeniowej można napełnić podwyższony zbiornik za pomocą pływaka typu spłukującego, który steruje przełącznikiem, który zatrzymuje pompę, jeśli jest pełna, za kilka euro.
Woda płynąca grawitacyjnie ze zbiornika zasila krany, szafki i prysznice bez wzmacniacza ciśnienia!
0 x
Avatar de l'utilisateur
zorglub
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 501
Rejestracja: 24/11/09, 10:12




przez zorglub » 01/06/10, 08:07

na pewno booster jest bardziej praktyczny (ja miałem swój za ok 80 €)
ale jak się chce majstrować to nic nie stoi na przeszkodzie.......
0 x
Codziennie rano wyglądasz nago w dużym lodzie po 3 minut widać, że domu i najgorszy obraz ......
sltcfab
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 27
Rejestracja: 27/07/06, 16:47




przez sltcfab » 04/06/10, 14:48

Witam wszystkich.
Rzeczywiście trochę się rozejrzałem i zamierzam kupić pompkę z dopalaczem, pójdzie szybciej... Obrożę przetestuję jak będę miał więcej czasu
dzięki chłopaki

czołem
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 122