Pantone: kontrola techniczna i informacje zwrotne?

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6982
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2907




przez gegyx » 01/11/07, 09:53

Tak, to był ten artykuł:
https://www.econologie.com/forums/post55420.html#55420

W telewizji ogłasza oszczędności na oleju napędowym od 10 do 60%....

Za cenę od 720 € do 2160 € montaż.
0 x
Avatar de l'utilisateur
goueg
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 14/08/07, 14:29
Lokalizacja: Grenoble




przez goueg » 01/11/07, 10:49

I masz to!!!! dobrze zrobiony !!! dzięki za linki!!! Życzę im długiego życia i przede wszystkim wielu ulepszeń... aby wszystkie silniki na tym skorzystały!!!
0 x
Nic nie zaryzykował, nic nie zyskał...
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 01/11/07, 22:15

Halo
W telewizji ogłasza oszczędności na oleju napędowym od 10 do 60%....


60% oszczędności na oleju napędowym to obszerny opis?

Jeśli chodzi o samochód, każdy, kto wyda 60%, będzie dobrze pracował, jestem bardzo, bardzo daleko w tyle.
Ale proszę tylko o naukę...(nie sen)




André
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 02/11/07, 14:12

gegyx napisał:Tak, to był ten artykuł:
https://www.econologie.com/forums/post55420.html#55420

W telewizji ogłasza oszczędności na oleju napędowym od 10 do 60%....

Za cenę od 720 € do 2160 € montaż.


Przegapiłem odcinki... COPRA jest 15 km od mojego domu.

Czasami do nich dzwonię i idę obejrzeć instalację, ale w tej chwili mam inne priorytety, których niestety nie można przełożyć.

Ryzykiem zniechęcenia klientów jest cena, bo przypuszczam, że nie działa ona w nowych dieslach HDi, a z drugiej strony rząd będzie zachęcał Francuzów do kupowania nowych, wypchanych elektroniką, zamiast robić to ostatni stary diesel, ale nie ma co marzyć, oni (Borloo & Co) mówią o ZRÓWNOWAŻONY ale to słowo nie może mieć tego samego znaczenia w ich ustach.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 02/11/07, 14:31

jean63 napisał:to nie jest Pantone, ale dziwnie na to wygląda, wynalazca z Owernii był przed nim.....


Ale oczywiście... kłamstwa... a przynajmniej tak to udowadniają...

jean63 napisał:Chyba nie działa to w nowych dieslach HDI


Cóż, zakładasz źle… niedawno „wzmocniony” Vitry Master Cdi jest o 34% tańszy… ale może to nie te same zestawy…

Co do reszty oczywiście się zgadzam...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 26/03/10, 20:21

Wróćmy do przeglądu technicznego mojego Pantonized R19 Gillier.

To się powtórzyło. Facet mi powiedział: „Czy to diesel?, To diesel!”. Istnieje tylko lista „majsterkowania”, które nie działają, ale które nie wiążą się z kontrwizytą, a których liczba jest coraz większa. Na poprzednim przeglądzie technicznym było 5, teraz jest 12! Nadwozie się starzeje, a korozja perforująca sieje spustoszenie w nadkolach/tylnych drzwiach. :zmarszczyć brwi: :zmarszczyć brwi: : Mrgreen:

Domieszkowanie wody przerwano tuż przed rozpoczęciem kontroli technicznej. Przeprowadzony test nieprzezroczystości mieści się w granicach tolerancji (Zadymienie dymu Pomiar 1: 1.39 m-1; Pomiar 2: 1.64 m-1 mamy „prawo” do maksymalnie 2.5) (Jednakże na moście było 1/2 godziny przy spowolnieniu ...). Podczas tego długotrwałego testu na biegu jałowym temperatura powietrza dolotowego wzrosła do 80° w moim systemie ogrzewania, a silnik pracował bez hałasu, prawie jak silnik benzynowy.

Kiedy zapytałem kontrolera, czy mógłbym włączyć parę, aby mieć wpływ na analizę krycia, nie chciał, ponieważ zajęłoby mu to czas… to oferta pakietowa! Szkoda
:płakać: :zmarszczyć brwi: : Mrgreen:

Auto ma nadal te same wtryskiwacze i pompę wtryskową oraz ponad 30000 2 km więcej, podczas XNUMX poprzednich przeglądów technicznych trzeba było je wyczyścić celem opróżnienia sadzy w celu uzyskania przezroczystości, teraz od razu jest dobrze bez sesyjnych progów! :P
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 249