Recenzje pieca PIAZZETTA

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
moute
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 02/09/06, 21:42

Recenzje pieca PIAZZETTA




przez moute » 02/09/06, 21:52

Bonjour à tous,

Szukam nowego sposobu ogrzewania domu i planuję wybrać piec na pellet.

Naprawdę waham się między piecami na pelety PIAZZETTA i PALAZZETTI !!!

PIAZZETTA są naprawdę piękne, dobrze wykończone (stal + ceramika), a ponadto są gwarantowane przez 5 lat na piec i 3 lata na część mechaniczną i elektryczną !! Gorące i pulsujące powietrze na ziemi, które zapewnia większą równomierność temperatury. Wreszcie w cenie PALAZZETTI o mocy 7 kW mam PIAZZETTA o mocy 8 kW ... Oferuje on możliwość kierowania gorącego powietrza do ogrzewania innych pomieszczeń. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota z wyświetlaczem LCD i pieca (bez wyświetlacza LCD). Ma większą autonomię (większy zbiornik na pelety)
Nawet obudowa wydaje się tańsza ...
Ale nie widziałem go w działaniu i nie znam jego poziomu hałasu. Widać to w działaniu tylko w Clermont Ferrand, 200 km od mojego domu. I nie mogę znaleźć opinii użytkowników w Internecie!
Nie możesz powiedzieć dobrych wiadomości, ale dobre ...

Ze swojej strony PALAZETTI jest dość cichy, widziałem, że działa. W Internecie są pozytywne opinie użytkowników! Kolory EMI (wersja 7kW) są bardzo przeciętne (biały lub bordowy). Są gwarantowane tylko przez 2 lata. Obudowa jest droższa. Brak możliwości skierowania gorącego powietrza w celu rozprowadzenia go do innych pomieszczeń.

Jak widać na razie, bardziej pochylam się w kierunku PIAZZETTA. Ale naprawdę chciałbym uzyskać opinie na temat tej marki, aby sfinalizować mój wybór. Nikt nie zna tej marki?

dziękuję

Must
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 02/09/06, 23:19

Znalazłeś już piece z możliwością wymuszonego ogrzewania powietrzem!

Czy masz linki do stron internetowych tych marek, a także ceny?

W Bordeaux oferta jest ładnie wdrażana, należy zbudować fabrykę pelletu i jest wiele surowców dostępnych w przemyśle drzewnym. Przemysł drzewny jest tutaj głównym motorem gospodarki, znacznie wyprzedzającym napędzaną mediami gospodarkę winiarską.

Dekoracyjne piece na pellet (salon) są oferowane od 1500 do 2000 € przez wyspecjalizowane firmy, ale także w Leroy Merlin ...
0 x
moute
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 02/09/06, 21:42




przez moute » 03/09/06, 08:02

Piec PALAZZETTI EMI kosztuje 3336 € bez VAT bez instalacji.
PIAZZETTI P956 kosztuje ~ 3500 € HT bez instalacji (mam tylko przybliżoną cenę, kosztorys należy wysłać do mnie w ciągu tygodnia).

Jedyny piec, który znalazłem za mniej niż 2000 €, to marka DEVIL i odradzano mi to (bardzo głośno).

PALAZZETTI produkuje również piece z możliwością kanałów powietrznych, ale są to 11 kW, więc są o wiele droższe i przewymiarowane w moim przypadku.

Oto linki do tych produktów:
PALAZZETTI:
http://www.palazzetti.it/feu/home.html

PIAZZETTA:
http://www.piazzetta.it

Nikt nie ma dla mnie żadnych opinii na temat tych 2 marek pieców?

Must
0 x
phike
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 21/10/09, 14:15




przez phike » 21/10/09, 14:25

Witam

Jestem w takiej samej sytuacji jak dzisiaj. Waham się między piecem na pelety PIAZZETTA P956 a eleną PALAZZETTI.
Co wybrałeś Czy jesteś z tego zadowolony?
0 x
Damien51
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 13/03/10, 15:16




przez Damien51 » 13/03/10, 15:41

brak dalszych działań?
co w końcu kupiłeś?
0 x
phike
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 21/10/09, 14:15




przez phike » 15/03/10, 09:39

W końcu kupiłem Elenę od Palazzetti.
Jest zamontowany w zespole przyssawki i jestem z niego bardzo zadowolony. Ogrzewa bez problemu moje 100m2 z podłogą.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 152