Rodzajowych: oszustwa lub dezinformacja?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4

Rodzajowych: oszustwa lub dezinformacja?




przez louphil » 06/03/10, 11:35

Otrzymano dzisiaj w formacie .pps:

https://www.econologie.info/share/partag ... wquwTc.pdf


Prawdziwe czy fałszywe? Jeśli to prawda, co byłoby dla mnie zaskoczeniem tylko w połowie, czy możemy spodziewać się znacznie więcej przykładów tego typu?

Myślałam, że kontrole będą takie same...
0 x
http://wunic.fr

To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku
Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/03/10, 12:22

Informacje do sprawdzenia przez farmaceutę. Nie jestem kompetentny w tej dziedzinie.

Sprawdź także datę zakupu pierwszego opakowania...wiemy, że ceny rosną od 1 roku... : Chichot:
0 x
lv13r
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 147
Rejestracja: 30/12/04, 10:09




przez lv13r » 06/03/10, 15:39

witam dla spasfonu cena jest aktualna
mój lekarz przepisał mi pudełko w zeszłym tygodniu cena wynosi 2.81 euro pudełko ważne do 2014 roku
dla drugiego nie wiem
LV 13R
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 221