Ekoszok: turbiny wiatrowe oświetlają autostrady

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 26/02/10, 11:57

Były oceaniczny napisał:Wiatry wywoływane przez wznoszące się i opadające pojazdy zsumują się, aby obrócić turbinę wiatrową.


A może zwiększyć opór samochodów? :zaszokować: : Chichot: : Chichot:

O nie, powietrze jest ściśliwe... chociaż... to pytanie zasługuje na zadanie... : Chichot:
0 x
FPLM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 306
Rejestracja: 04/02/10, 23:47
x 1




przez FPLM » 26/02/10, 12:22

Były oceaniczny napisał:Wiatry wywoływane przez wznoszące się i opadające pojazdy zsumują się, aby obrócić turbinę wiatrową.

Więc proszę, żeby to zobaczyć!
Arrrg, nie ma czasu na przeglądanie wszystkich wiadomości. Poza tym, jeśli Daerden się w to włączy, dostanę załamania nerwowego!
Może belgijskie drogi są szwajcarskie? Związany z Gruyère. Nie, to kiepskie...
Być może w dzień picia (a więc zwykły dzień) Daerdenowie pod wpływem euforii pobierali wszędzie próbki? Nie, to też jest kiepskie...
Musimy przestać próbować zrozumieć, co się tutaj dzieje, jak powiedział Bébert: „są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i ludzka głupota”.
Jestem z Liège i w leniwy dzień idę do sklepu z chipsami. Daerden wychodzi ze swojej skrzyni przed sklepem z chipsami. Facet ze sklepu z frytkami (nie lekkiego, przyznaję) śmieje się i opowiada mi, że kiedy DD był burmistrzem swojego miasta (chyba lata temu), zdarzyło mu się zabrać DD do domu, bo nie był już w stanie stać na swoim stopy. , pełne jak ostryga. Pożegnałem się tego wieczoru z dobrym humorem, bo właścicielka śmiała się tęsknie, a mnie chciało się płakać ze wstydu.
0 x
"Jeśli nie jesteś ostrożny, gazety w końcu sprawi, że nienawidzę uciskanych i ciemiężcy pokłon. "
Malcolm X

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 163