Silnik z magnesem cyklonowym

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
tigrou_838
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 573
Rejestracja: 20/10/04, 11:25
Lokalizacja: Lorraine Luksemburg granicy

Silnik z magnesem cyklonowym




przez tigrou_838 » 14/09/05, 14:28

cześć wszystkim, szybkie pytanie do królów sieci, bez względu na to, jak mocno wyglądam, nie mogę znaleźć podobnych informacji na temat silnika z magnesem cyklonowym, rodzaju, techniki, mocy, prędkości, masy, konstrukcji itp.

gdyby ktoś mógł mi coś powiedzieć.

dziękuję wszystkim.

;) dżinsy;)


jeszcze jeden silnik magnetyczny.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 14/09/05, 21:50

masz na myśli, że: Cycclone Magnetic Engine ?

INNY link: http://peswiki.com/index.php/Directory:Cycclone
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 14/09/05, 22:34

Nie jest łatwo mieć plany, ponieważ dopóki nie udowodniono inaczej, ten typ silnika nie działa i nie może działać.

Przypominam, że nawet najsilniejsze magnesy wytwarzają dużą siłę na odległość, ale nie mają energii. Oczywiście, dopóki nie zostanie udowodnione inaczej, ale wideo nie wystarczy; Może to być cokolwiek i nie widzimy, w jaki sposób alternator jest zatrzymany.

Nie mówię tego, aby zniechęcić lub cokolwiek innego, ale po prostu uniknąć oszustw ze strony tych, którzy kupiliby plany lub silniki, które nie wymagają energii.

W przeciwnym razie próba nic nie kosztuje, ale myślę o biednym akcjonariuszu, który ma wspaniałe biuletyny z pierwszej strony witryny, ale jeszcze nie funkcjonalny silnik, tylko projekt ...: rolleyes:
0 x
Avatar de l'utilisateur
tigrou_838
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 573
Rejestracja: 20/10/04, 11:25
Lokalizacja: Lorraine Luksemburg granicy




przez tigrou_838 » 15/09/05, 10:11

:o Witam wszystkich

dziękuję za twoje małe komentarze, za dwa adresy loxo, które już odwiedziłem i nie znajduję wiele na poziomie technicznym, nawet nie wiem, czy istnieje patent powyżej, wciąż szukam.

aby odpowiedzieć bardziej osobiście na (nie pięknego robota), nie do końca zgadzam się z tobą w twoich słowach i jak mówisz w pierwszym zdaniu
(Nie jest łatwo mieć plany, ponieważ dopóki nie zostanie udowodnione, że ten typ silnika nie działa i nie może działać)
odpowiedź jest taka, o ile nikt nie udowodni, że nie jest to możliwe, zawsze istnieje nadzieja na energię, która nie pochodzi z ropy naftowej.

i jak często mówię, udowodnij mi, że to nie działa i uwierzę ci (może)

B) do zobaczenia wkrótce dla silnika xxx B)
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 15/09/05, 12:51

Nie wrócę do debat, które już odbyliśmy w ilości, ostrzegam tylko, że niektórzy zarabiają na sprzedaży planów niefunkcjonalnych.

Nie szukam niczego do udowodnienia, odkąd powiedziałem, dopóki nie udowodniłem inaczej.

W przeciwnym razie dowód, że nie istnieje, przypomina trochę udowodnienie, że Święty Mikołaj nie istnieje. Nie widzę, jak sobie z tym poradzić, nawet zainteresowania. Chcę tylko, żeby ludzie nie rezygnowali z rozwiązań, które z pewnością są mniej niezwykłe, ale o wiele bardziej konkretne, na przykład Pantone, i unikali oszustw, które dyskredytują prawdziwe wynalazki.
0 x
Avatar de l'utilisateur
tigrou_838
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 573
Rejestracja: 20/10/04, 11:25
Lokalizacja: Lorraine Luksemburg granicy




przez tigrou_838 » 15/09/05, 15:30

cześć nie

Nie chcę wdawać się w tego rodzaju debatę, która już tu była, więc zgódź się z tobą przez cały czas, szczególnie zapobieganie oszustwom, zgadzam się również na pantone, ponieważ olej, wodór lub podobny, słoneczny itp.,

ale przede wszystkim nie porzucaj innych możliwych źródeł energii.

moja bardzo osobista opinia, trzeba szukać z całą energią i we wszystkich możliwych kierunkach, a zwłaszcza nie poddawać się, ponieważ mówienie, że to nie działa (teraz).

zobaczymy, kiedy poziom oleju przekroczy 100 dolarów, jeśli nie będzie żadnych nowych technologii, które wyjdą bardzo szybko od wszystkich producentów. (pola są pełne, ale w tej chwili nie są opłacalne)

Zatrzymuję się tam; :D

:( wracając do tematu, nikt nie wie, jaką technikę stosuje się do cyklonu? :(

pozdrowienia :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
holowman
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 25
Rejestracja: 07/02/10, 07:17

system cyklonu ...




przez holowman » 07/02/10, 07:22

Odpowiedź brzmi ... po prostu skaluj magnesy i alternator do mocy ...

http://www.youtube.com/watch?v=yf1IesrHBh0
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 243