Piec na pellet

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
zabójca
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 08/11/09, 22:16

Piec na pellet




przez zabójca » 08/11/09, 22:47

Witam,


Mam projekt budowy domu o powierzchni około 140m² położonego na wysokości 376 m.Chciałbym wybudować dom niskoenergetyczny i chciałbym mieć w tej okolicy jakieś oświetlenie.Chciałbym zainstalować piec na pellet, ale gdzie indziej inwestować mogę się obrócić?
0 x
24pm
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 14/12/09, 12:02




przez 24pm » 14/12/09, 18:10

Witam,

Podążając za Państwa wiadomością, pragnę poinformować Państwa, że ​​państwo francuskie przyznaje pomoc na zakup i instalację pieca na pellet. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w pliku 24pm.fr dotyczącym dotacji udzielanych na zakup i instalację urządzeń wykorzystujących energię odnawialną:

SPAM

Mam nadzieję, że ten artykuł zawiera odpowiedzi na Twoje pytania.

Gdyby ponadto w rejestrze znajdowałyby się osoby specjalizujące się w dziedzinie pieców na drewno forumczy mogliby, jeśli to możliwe, zweryfikować informacje, które udostępniamy użytkownikom Internetu?

Celem spamu jest przekazywanie wysokiej jakości informacji, dlatego jesteśmy gotowi uwzględnić uwagi specjalistów i profesjonalistów w celu ulepszenia zawartości witryny.


A bientôt!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 178