Prawda o LPG

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 24/01/06, 11:21

Drwal napisał:
nlc napisał:Jeśli to moja sprawa, ponieważ kiedy to czytam forum, twoje interwencje mnie męczą i przeszkadzają w czytaniu
Najprostszy dla ciebie: kiedy mnie widzisz, idziesz swoją drogą! : Chichot: Zaoszczędzi ci to wiele zmęczenia i dużych zakłóceń.

PS: masz w sobie trzy nie-tematyczne wiadomości w tym poście, panie prowadzący lekcję ...


Nie będę udzielał żadnych lekcji nie na temat, stary, ale skoro chcesz mieć ostatnie słowo, pozostawię je tobie i rzeczywiście pójdę dalej.
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Koniec




przez jean63 » 24/01/06, 11:25

KONIEC

Temat zaproponowany przez jean63

wzięli udział w debacie:

webmaster
Abisyński
NLC
drwal

i inne o których zapomniałem.....

dziękuję.... zapomnijmy o wpadce i dopilnujmy, żeby się to więcej nie powtórzyło (biorę na siebie część odpowiedzialności).

Otworzyłem kolejny temat na temat pantone ==> „po prostu pantone”
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 24/01/06, 14:22

DOBRY...

Zamykam tę dyskusję, żeby uniknąć pokusy.
I nie idźcie znowu obrażać się gdzie indziej, łajdaki. Moderatorzy byli jak dotąd bardzo tolerancyjni, ale postanowiliśmy, że nie dopuścimy do tego ponownie.

Bon forum wszystkim spokojny.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 87