Chiny najeżdża produkcję globalną !!!!

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
RV45
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 89
Rejestracja: 05/03/06, 09:10
Lokalizacja: 45 Orleans FRANCJA
x 1




przez RV45 » 08/04/07, 16:21

jean63 napisał:
Z drugiej strony, 3 lata gwarancji są dla Bysun do niczego, ponieważ w pojęciu zakupu ekologicznego wszystko jest takie samo „zrównoważone”… a produkt wyposażenia domu, który ma 3-letnią gwarancję, dość wyraźnie ujawnia (niską) jakość produktu


Właśnie z tym mam problem; Firma RV45, która zajmuje się witryną Chaudterre, nie zna nikogo, kto kupiłby taką witrynę… więc poczekaj i zobacz; Szkoda, bo mi się to podoba, a dla tego samego rezultatu zajmuje znacznie mniej powierzchni.


Witaj Jean63,

Widzę, że ludzie o mnie mówią, więc przychodzę, żeby popatrzeć. Zatem co się mówi:
„RV45, który zajmuje się witryną chaudterre, nie zna nikogo, kto kupił taki egzemplarz… więc poczekaj i zobacz”;

Jest problem ze „słynnymi czujnikami”, znam je i nie bez powodu, ponieważ jestem zainstalowany jak wiele innych, których prezentacje instalacji mogą obejrzeć wszyscy pod następującym linkiem:
http://www.chaleurterre.com/forum/viewforum.php?f=31&sid=881f22da148336f9c9bd9db1f884de25

Więc w rzeczywistości jest to raczej dezinformacja! : Evil:
A ja jestem tylko moderatorem tego forum.

To powiedziawszy, patrząc z perspektywy czasu na ten sprzęt, można zobaczyć także inne instalacje forum Apper Nie chciałbym umieszczać nazwiska, ale przynajmniej jednego z moderatorów tego forum Apper podobnie jak ziemskie ciepło jest w to wyposażony, można powiedzieć, że jest to panaceum, to już inna historia.
Osobiście jestem raczej zadowolony z samodzielnej instalacji, którą planuję w przyszłości rozbudować.

Jest na forum należy do grupy zakupowej czujników płaskich, takich jak czujniki rurowe i inne materiały. Możemy jedynie z zadowoleniem przyjąć tę inicjatywę. Ci, którzy wolą innych niż działanie : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
stef5555
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 151
Rejestracja: 15/01/07, 15:20




przez stef5555 » 08/04/07, 18:57

Christophe napisał:
W porównaniu z Chinami (lub innymi krajami) brak dynamiki i podejmowania ryzyka we Francji zabije ją ekonomicznie na poziomie (Krótka) termin...


:? niestety niezależnie od tego, na jaki głos głosujesz
Chiny będą nas coraz bardziej podgryzać.... . Francja zmierza prosto do katastrofy....

: Chichot: No dalej panowie, kolejny mały strajk o podwyżkę i na tym koniec. :płakać: :płakać:


:| ale to już inna dyskusja.....
0 x
joey1987
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 23/10/09, 11:39




przez joey1987 » 23/10/09, 12:36

w przypadku Indii spójrz na Wikipedię
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 23/10/09, 14:01

Niezły wykop! : Chichot: 2 i pół roku, świetny wynik...
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 174