Wtrysk wody (pompą i wtryskiwaczami)

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 25/08/09, 14:51

Właściwie, poza pasją do rzeczy, ostatecznie wydaje mi się, że całe pytanie brzmi, czy przy nowoczesnych silnikach ta zasada ma jeszcze przyszłość?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 25/08/09, 15:47

A propos, gdzie można znaleźć tabelę osiągniętych oszczędności paliwa (pantone VS konwencjonalny)?

A gdzie można znaleźć mapę stacji benzynowych [żart wyłączony tryb] : Mrgreen: ten, który już mieliśmy zrobić ... już wyszedłem .... -> []

Dla binbins4: dziękuję, to bardzo miłe, ale moje pudełko MP jest puste! Czy wiadomość nie poszłaby?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 26/08/09, 11:19

Obamot napisał:Właściwie, poza pasją do rzeczy, ostatecznie wydaje mi się, że całe pytanie brzmi, czy przy nowoczesnych silnikach ta zasada ma jeszcze przyszłość?


TAK OCZYWIŚCIE !!

choćby do oczyszczenia

więcej CO
Prawie więcej NOx
i praktycznie żadnych więcej cząstek

w rzeczywistości możemy praktycznie wyeliminować katalizatory i filtry cząstek stałych dzięki wtryskowi wody !!

i faktycznie odzyskać 15% więcej mocy na tym samym przesunięciu
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 26/08/09, 12:10

Dziękuję Kapitanie, wszystko wydaje mi się doskonałe!

To sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy silnik w 100% wodny naprawdę istniał? (Legenda głosi, że jego wynalazca zostałby zabity) Czy to możliwe i czy to kiedyś będzie?

Nie mówię o silniku wodorowym, cokolwiek! W przypadku silnika pantone spalanie jest wykorzystywane jako zapoczątkowanie procesu. Zastanawiam się, czy w przypadku przyszłych silników wodorowych to samo nie byłoby możliwe: użycie niewielkiej ilości wodoru tylko do rozpoczęcia procesu ...?!

(Zostawmy odwieczną kwestię postawioną przez tych, którzy uważają, że żaden pojazd nie jest pożądany, który również się broni).
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 26/08/09, 12:26

Obamot napisał:Dziękuję Kapitanie, wszystko wydaje mi się doskonałe!

To sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy silnik w 100% wodny naprawdę istniał? (Legenda głosi, że jego wynalazca zostałby zabity) Czy to możliwe i czy to kiedyś będzie?


Ach, to kolejna debata, zobacz, czy nie ma otwartej dyskusji na ten temat, jeśli nie, otwarta w jednej, jest na niej wiele elementów rozrzuconych po forum

Jest to niemożliwe zgodnie z naszą obecną wiedzą z zakresu termodynamiki i chemii, które są na tyle niezawodne, że od tego czasu nie zostały naruszone.

oprócz Meyera, który twierdził, że osiągnął to dzięki systemowi, którego nikt nigdy nie był w stanie odtworzyć (dlatego podejrzany :D ), Nie znam innych silników, które mogłyby pracować w 100% na wodzie

znajdziesz świetną lekturę i wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania z tego tematu, nad którymi pracowaliśmy przez długi czas: https://www.econologie.com/forums/electrolys ... t1228.html
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 26/08/09, 17:30

Auć! To nie brak chęci.

Jest to obszar, w którym nie jestem wystarczająco zorientowany, aby poprzeć argument. Mądrze pozostawmy realizację takiego wątku quasi-ekspertowi w tej dziedzinie, aby przyjrzeć się hipotezom możliwego ...

Gdybyśmy już w pełni wykorzystali to, co już wiemy, liczę na to, że wystarczyłoby zastosować właściwą metodę w odpowiednim przypadku i pewnie już byśmy zrobili 80% drogi (ok, nie mam dużego postępu. ..). :? :P
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 26/08/09, 23:14

dobry wieczór

pomysł czyszczenia zębów jest doskonały. dla odrzutowca, nie zapominajmy, że jak a KARCHER, zgodnie z naszym przeznaczeniem zmieniamy dyszę wylotową. Więc jeśli chodzi o mgłę, spraw, aby neurony działały, a narzędzia działały.

dla dobrej mgły dostępny jest również pistolet do malowania, którego są modele o zmniejszonych rozmiarach do modelowania.

Jeff
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 161