Sugestia w tym zakresie forum

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Sugestia w tym zakresie forum




przez Grelinette » 19/08/09, 09:36

Przychodzę do tego regularnie forum szukać informacji i porad technicznych na temat technologii, które staram się wdrażać w ramach „domowego majsterkowania” lub warsztatów edukacyjnych z dziećmi.

Za każdym razem, gdy przeglądam wszystkie komentarze, kopiuję i wklejam forum do edytora tekstu, usuwam nieistotne komentarze i tworzę plik przed rozpoczęciem nowej pracy.

Tak czy inaczej, oto moja sugestia (która jest skierowana do administratorów!):

Bardzo praktyczne byłoby posiadanie ikony umożliwiającej pobranie całego tematu w jednym pliku do pobrania.
Format PDF wygląda dobrze, ale trudno go zmodyfikować.
Ostatecznym celem byłaby możliwość wyboru stron w taki sposób, aby uwzględnić jedynie to, co jest przydatne, i móc uzupełnić akta, gdy debata będzie kontynuowana.
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 19/08/09, 09:39

Generowanie plików .pdf (z definicji statycznych) dyskusji forum nie jest planowane.

Natomiast jednym z głównych celów stowarzyszenia ekonologicznego (statuty i RI są już gotowe) będzie właśnie opracowywanie i publikacja dokumentów zbiorczych, zawierających w szczególności na początku syntezę niektórych tematów stowarzyszenia. forums.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272




przez Grelinette » 19/08/09, 09:50

Dobre wieści ! Obraz Jak zamówić? : Chichot:

Uwaga: mam nadzieję, że planujecie Państwo przygotować dokumenty zbiorcze uwzględniające poziom wiedzy technicznej czytelnika. Szczególnie interesuje mnie kolekcja „For Super Dummies”. : Mrgreen:
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 19/08/09, 20:57

Grelinette napisał:Dobre wieści ! Obraz Jak zamówić? : Chichot:

Uwaga: mam nadzieję, że planujecie Państwo przygotować dokumenty zbiorcze uwzględniające poziom wiedzy technicznej czytelnika. Szczególnie interesuje mnie kolekcja „For Super Dummies”. : Mrgreen:


„Składaj zamówienia” : Mrgreen:
Rzeczywiście, mogliśmy już zidentyfikować kilka głównych obszarów zainteresowań, które warto byłoby ominąć. Dlaczego nie, post/propozycja/głosowanie za zainteresowaniem/wnioskiem na „misję”.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 19/08/09, 21:54

+1 Muchotoks

A co ze sprzedażą informacji po odpowiedniej (rozsądnej) cenie, aby stowarzyszenie mogło przetrwać?

miauczeć :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 19/08/09, 22:21

...i nie zapominajmy o produktach pochodnych: t-shirt, zdjęcie Christine i Christophe, kubek z nadrukiem sitodrukowym, długopis..... :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 20/08/09, 10:04

Tak, : Chichot: Chciałbym zobaczyć osłonę przeciwsłoneczną Słoń

Obraz
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 20/08/09, 11:12

Hm, nie sądzę, żeby wchodzenie w hipermechandyzację było naprawdę korzystne dla wizerunku stowarzyszenia...

Zrób kilka oznakowanych koszulek lub ołówków, tak… ale gadżety takie jak czapka przeciwsłoneczna, meh, meh…

Na koniec to tylko moja opinia: co powie demokracja CA : Chichot:

ps: że członkowie urzędu certyfikacji powinni po prostu przyjrzeć się części urzędu certyfikacji, ponieważ jest tam coś nowego…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272




przez Grelinette » 21/08/09, 09:28

Bonjour à tous,
Cieszę się, że mój komentarz wzbudził wśród Was zainteresowanie i sugestie.

To powiedziawszy, nadal uważam, że mój początkowy pomysł posiadania ikony szybkiego pobierania tematu z komentarzami w standardowym formacie jest interesujący:

na przykład, ponieważ w tej chwili buduję turbinę wiatrową i natykam się na wiele szczegółów, które są poruszane w niektórych postach, byłoby miło, gdyby za pomocą jednego kliknięcia... zip (pingwin lub cholera ryba , to zgodnie z!) http://fr.wikipedia.org/wiki/Paf_le_chien : Chichot: ...Mogę mieć kompletną dokumentację do wglądu podczas niedzielnych prac!
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 21/08/09, 14:07

LOL warianty… szczerze…

Grelinette, uspokój mnie, wiesz Ceci ?

Bo wyglądasz na bardzo zagubionego...
0 x

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 217