Uwaga: Odliczenie staje się

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
ekoliberta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/08/09, 18:54

Uwaga: Odliczenie staje się

przez ekoliberta » 14/08/09, 19:18

Wiadomości, niezależnie od tego, jakie są na tym produkcie, nie są na nich akceptowane forums
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

przez słoń » 14/08/09, 19:23

No właśnie, jakie masz zamiary?

Na poziomie ekonologicznym niewiele mamy wspólnego z orbitą s, która wydaje się być wielkim dupkiem, żeby nie powiedzieć oszustwem.

Nie jesteśmy tutaj po to, aby rozsiewać plotki o poszkodowanych lub wściekłych konkurentach.

moda! Zablokuj, proszę : Evil: : Evil: : Evil:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
ekoliberta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/08/09, 18:54

przez ekoliberta » 14/08/09, 19:24

Boisz się prawdy?
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

przez słoń » 14/08/09, 20:47

Nenni!

1) ten produkt wygląda na wielkie zdzierstwo i wątpliwą użyteczność

2) nie mamy nic wspólnego z awanturą pomiędzy wspomnianymi oszustami!

3) Ten produkt nie ma nic wspólnego z naszymi tematami forums

4) po raz kolejny ktoś się zarejestrował, tylko po to, by rozpowszechnić wiadomość o swojej pierwszej interwencji, która być może jest zniesławiająca. Nie musimy przekazywać tego rodzaju informacji, których nie możemy zweryfikować (i które nas nie interesują)

Wzywam do natychmiastowego zamknięcia tego wątku!

Christophe: kiedy nakładamy filtr na pierwsze interwencje (przechodzenie przez walidację przez moderatora). może to jest trudne obliczeniowo?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2

przez delnoram » 14/08/09, 21:04

Spokojnie słoniu, wylogowałem się, zanim zdążyłem zablokować :D
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

przez Christophe » 14/08/09, 21:06

Znowu, ale to naprawdę chore, człowieku.

Już ocenzurowałem bez ostrzeżenia wiadomość jednego z jego kolegów 2 godziny temu!

Pfff ...

sorbit? Têtdebite tak!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 250