Pomaganie przyjacielowi, który pogrąża się w prostytucji ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
horyzont 2050
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 20/03/07, 18:02

Pomaganie przyjacielowi, który pogrąża się w prostytucji ...

przez horyzont 2050 » 21/06/09, 23:35

Pomaganie przyjacielowi, który pogrąża się w prostytucji ...

PRZYMUSOWA PROSTYTUCJA, o której często zapominamy.

Mam koleżankę, która dla zaspokojenia swoich potrzeb ucieka się do prostytucji...

Aby lepiej zrozumieć, oto jego historia:

Jako 18-letnia studentka, w wieku 17 lat opuściła dom rodzinny na studia, ale także ze względu na ojca, który pozwolił sobie na utrzymywanie z nią relacji, delikatnie mówiąc, kazirodczej.

Pomiędzy takim ojcem a matką, która zniknęła bez żadnego wyjaśnienia, bardzo szybko wpadła w niepowołane ręce, które tylko rujnowały jej życie, pomiędzy narkotykami a prostytucją (byłem zszokowany liczbą mężczyzn w średnim wieku, którzy byliby skłonni płacić mafioso wyłącznie w celu „spania” samotnie lub w grupach z młodymi dziewczynami w wieku powyżej lub poniżej 15 lat)

Jakby tego było mało, ma także poważne problemy zdrowotne, które utrzymują się na poziomie serca i płuc i które często zmuszają ją do zaprzestania ćwiczeń na dłuższy czas. Wszystko to moim zdaniem wynika ze spożywania szkodliwych i nielegalnych substancji.

6 miesięcy temu straciła pracę jako studentka. Jej jedyny dochód, czyli stypendium w wysokości prawie 180 euro miesięcznie, w całości przeznaczany jest na czynsz w wysokości 545 euro, ponieważ z powodu braku miejsca nie mogła zapewnić sobie zakwaterowania dla studentów. Mimo wszystko dotyczy to APL (Spersonalizowanej Pomocy Mieszkaniowej). Następnie musi płacić około 120 euro miesięcznie, aby uniknąć przebywania na ulicy. W obecnej sytuacji znalezienie pracy dla studenta jest dla niego bardzo trudne. „W 2009 r. bezrobocie znacznie wzrośnie, spodziewamy się ponad 600 000 bezrobotnych…”, a żeby było lepiej, „Urząd Pracy jest przeciążony…”

Małe wyjaśnienie: jego stypendium wynosi tylko tę kwotę, biorąc pod uwagę sytuację zawodową ojca.

Ponadto, będąc studentką, nie może ubiegać się o RSA (aktywny dochód solidarnościowy).

Nie trzeba dodawać, że musiała polegać na tych słynnych złych rękach i sprzedawać się, żeby tylko dobrze się odżywiać.

Następnie stworzyłam tego bloga dla niej, ale także dla wszystkich, którzy są w tej samej sytuacji, a o których często zapominamy.

Jeśli chcesz pomóc, wszelkie Twoje działania są mile widziane.

Oto adres, pod którym możesz się z nią skontaktować (Rozumiesz, że ze względu na jej anonimowość nie możemy podać jej adresu): SPAM
0 x
Avatar de l'utilisateur
marieagnes
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 116
Rejestracja: 24/06/09, 15:13
Lokalizacja: 83 - Var

przez marieagnes » 26/06/09, 13:15

powinieneś udać się do forum doctissimo, w „forum seksualność" masz sekcję zarezerwowaną dla prostytucji... zobaczysz, że Twoja dziewczyna nie jest w tym przypadku jedyna... może być więcej osób, które odpowiedzą na Twój telefon

W tej kwestii wyjaśniasz nam sytuację, ale nie mówisz, co ONA o tym myśli!

w końcu nie do końca zrozumiałem, czego oczekujesz w tej kwestii od internautów forum... ?? :?
0 x
boubka
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 950
Rejestracja: 10/08/07, 17:22
x 2

przez boubka » 26/06/09, 14:27

cześć
To pachnie oszustwem...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 281