Combi Silnik Volkswagen z Pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
Wspólny
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 07/03/07, 21:29
Lokalizacja: Kraj Loary
x 2




przez Wspólny » 10/04/08, 23:32

Tak, doradzę albo w tłumiku, albo w kolanku


Jeśli chodzi o hałas, jeszcze o tym nie myślałem, ale już jestem podekscytowany, aby spróbować!!! Z wielką przyjemnością zmodyfikowałem go na potrzeby reaktora i szybko zorientowałem się, że do spowolnienia wylotu gazów niewiele już zostało!! : Chichot:
Poza tym 4 płaski, chłodzony powietrzem, po prostu musi śpiewać

Założyłem już do niego sportowy wydech, który zrobił sporo hałasu i na razie bez kłopotów z policją, byle to trwało! : Lol:
0 x
Akasha
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 24
Rejestracja: 09/04/09, 09:18
x 1




przez Akasha » 10/04/09, 16:21

Czy tak właśnie jest, czy planujesz zamontować go na piance? Bardzo interesują mnie Twoje eksperymenty, ponieważ moim ostatecznym celem jest umieszczenie ich także na moim Popo. Spójrz gdzie jestem
https://www.econologie.com/forums/experiment ... t7426.html

Wiesz co więcej, myślę, że mamy wspólne garnki, widziałem jeden z Twoich filmów na YouTubie, niezły glebogryzarka! Najwyraźniej znasz Faguierów, prawda?!! Byłem dobrym przyjacielem starego Freda...

W przeciwnym razie umieszczenie reaktora w tłumiku wydaje się skomplikowane, ale wydaje się, że nie masz dużego wyboru... Myślałeś o wykonaniu obejścia na kolanku, aby uzyskać T i odzyskać w tym miejscu gazy miejsce? Modyfikacja tego kolanka, a nawet odsunięcie tłumika wydawałyby mi się dobrym kompromisem, co o tym sądzicie?
Do zobaczenia wkrótce
Samuel
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168