Są tacy, którzy są zawyżonym, komercyjnym oprogramowaniem do wyszukiwania

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Są tacy, którzy są zawyżonym, komercyjnym oprogramowaniem do wyszukiwania




przez Christophe » 16/03/09, 12:44

Spam otrzymany dziś rano: : Evil:

Madame, Monsieur,

Zapomnij o kryzysie, wznów działalność komercyjną!!!

W ramach swojej działalności”nowe energie„Twoje poszukiwania dotyczą głównie osób:

Opracowaliśmy D***l Qualif. : Przechwyć „PagesBlanches”, oprogramowanie, które pozwala na wyszukiwanie wszystkich abonentów telefonicznych danej gminy, ulica według ulicy i pracę tylko z pojedynczymi domami poprzez rozdzielenie akt na mieszkania zbiorowe i mieszkania indywidualne. Właściciele domów indywidualnych są właścicielami 95% swoich domów.

Możesz na przykład tworzyć swoje pliki co miesiąc i porównywać marzec z kwietniem, aby mieć tylko nowych mieszkańców gminy, którzy są Twoim głównym celem.

Nasze oprogramowanie oszczędza cenny czas na poszukiwanie klientów i w przeciwieństwie do plików, które można otrzymać na płycie CD, a które w momencie zakupu są już nieaktualne, zyskujesz świeże informacje. „PagesBlancehes” jest aktualizowane w czasie rzeczywistym. W ten sposób unikasz licznych NPAI i nieprawidłowe numery telefonów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/03/09, 12:55

Uch! z jednej strony jest już Infobel, który wykonuje dużą część pracy, pewnie taniej.
Ale nie myślcie, że to Bizance: w ciekawych dzielnicach jest coraz mniej ludzi z telefonami stacjonarnymi.
Nie uważam tego za mniej moralne niż marnowanie papieru w „wszystkich pudełkach”. Czy kiedykolwiek dzwoniłeś? To jest piekło !
Ponadto istnieje wiele innych technik: można subskrybować nowe pozwolenia na budowę, statuty spółek, nowe rejestracje w ubezpieczeniach społecznych lub rejestrze handlowym, a importerzy samochodów są informowani o nowych rejestracjach.
Co jest złego w sprawianiu, że sprzedaż w firmie działa?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 16/03/09, 12:59

Zbieranie informacji prywatnych, a zwłaszcza ich marketing, jest regulowane... prawda?

Czym zajmuje się CNIL?

Nie, nigdy nie dzwoniłem i nie mam zamiaru tego robić. Moi przyjaciele w Strasburgu mówią mi, że przez 18 miesięcy (a zatem eksplozja tanich usług VOIP) pozyskiwanie klientów przez telefon było szaleństwem. : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 17/03/09, 18:03

O ile mi wiadomo, informacje zawarte w katalogu są publiczne, podobnie jak publikacje prawne, takie jak pozwolenia na budowę, zakładanie spółek itp., publikacje w dzienniku urzędowym (monitor w Belgii).

Będąc publicznymi, stają się „sprzeciwialne osobom trzecim” (utrwalony termin prawniczy).

W rzeczywistości te programy i bazy danych po prostu wykonują za Ciebie, za opłatą, pracę benedyktyńską, którą mógłbyś wykonać przy dużej cierpliwości w przypadku źródeł publicznych.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 223