System Pantone: elektro-dynamiczną kataliza

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
titus02
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 18/10/05, 18:56
Lokalizacja: Aisne




przez titus02 » 24/11/05, 15:42

Również zdecydowanie odradzam debatę na ten temat, na ten temat forum Ekonologia; nie wniesiemy nic nowego do wcześniej pogrzebanych faktów; będziemy mówić z ignorancji, z lekkością o tych wydarzeniach, które można zaklasyfikować do najwyższej tajemnicy państwowej. Łaskotaj ich, a będą to groźby, dyskredytacja, wirusy lub arsenał prawny… (nawet na różne niewinne tematy), na stronie Econology poświęconej raczej promocji Pantone lub oryginalnych korzystnych alternatyw.

powitanie

Daleki jestem od tego, by sprawiać kłopoty stronie, ale znajduję to
postawa „autocenzury” bardzo krzywdząca.
krótko mówiąc, powinieneś uważać, aby nie korespondować na „delikatne” tematy, jeśli nie jesteś do tego upoważniony???, przypomina mi to
niedawny raport na Canal o prawie zezwalającym
obywateli w celu uzyskania jakichkolwiek informacji lub jakichkolwiek dokumentów
jeśli chodzi o administrację, sprawozdanie to zostało zilustrowane przykładem
rodziny, która bardzo mocno widziała swój podatek mieszkaniowy
wzrosła (mimo że nie było żadnych większych prac
fakt) zażądał transkrypcji obrad rady miejskiej
po 4 latach powtarzających się próśb nadal nic!
Zabawne (jeśli można tak powiedzieć) jest to, że dziennikarze przesłuchali mieszkańców wioski i że jeden z mieszkańców uznał tę nieprzejrzystość za normalną! dowód na to, że my sami, zwykli obywatele
(przynajmniej ja) może nie być jeszcze gotowy na pełną przejrzystość??? jeśli zaczniemy od siebie
autocenzor dokąd zmierzamy, jak poznać koniec
historia w tych warunkach??
chodź, przestanę, zanim wpadnę w kłopoty z RG!
Żegnaj
0 x
Podania
x 17




przez Podania » 24/11/05, 16:26

Południe Francji jest strefą bardzo wysokiego ryzyka sejsmicznego:
http://www.ecologie.gouv.fr/IMG/pdf/car ... smique.pdf

To jest powód wstrząsów odczuwanych przez ludzi w 1995 roku w okolicy, Gardanne znajduje się tuż na skraju czerwonej strefy : Lol:
0 x
titus02
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 18/10/05, 18:56
Lokalizacja: Aisne




przez titus02 » 24/11/05, 17:32

powitanie

dziękuję za tę prostą odpowiedź.
Wiem, że teoria „wielkiego spisku” jest często przywoływana w celu usprawiedliwienia pewnych tyrad, ale jeśli odpowiedź
do trzęsień ziemi w 95 r. jest tak oczywiste, dlaczego
oskarżonego pana Petita??? był z jego strony znacznie prostszy
spierdalaj i zostaw go majaczącego samego w swoim kącie, szukaj kłopotów i najlepszego rozwiązania
mała wiarygodność jego twierdzeń.
bye
0 x
Podania
x 17




przez Podania » 24/11/05, 18:05

Moja odpowiedź była ironiczna...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 24/11/05, 18:13

Bonjour à tous
Benedykt
Dostarczasz mapę zagrożenia sejsmicznego; żadnych wstrząsów zarejestrowanych od rzekomego początku wydarzeń w 1993 roku (data poprawiona)!
Niektórzy czuli, jak ziemia i dom się trzęsą; gdzie indziej były to potężne huki, podobne do samolotów lub eksplozji, ale dochodzące znikąd… Władze wojskowe i cywilne nie zgłosiły żadnego lotu ani eksplozji, które mogłyby odpowiadać tym hukom. Jako wyjaśnienie sugerowano, że było to wynikiem osuwisk na morzu pod powierzchnią morza.

Titus02
Nie ekstrapoluj! I krytykujcie moją opinię, ale tylko na temat tego, co przedstawiłem:
Twój przykład jest typu „kłopoty administracyjne” z administracją podatkową czy gminą, bardzo irytujące i męczące dla atakowanych.
Jest to innego rodzaju „kłopoty”, które następują po publikacji rewelacji na temat możliwej sprawy państwowej, którą chcemy szybko stłumić.
Zauważcie, że nawet tutaj mówię ostrożnie o tych rzeczach, aby ewentualnie nie zaszkodzić forum.
Myślę, że mówisz z żarliwością młodości, i to bardzo dobrze! Ponieważ coraz bardziej będziemy musieli walczyć o „naszą wolność”.
Ale być może pewnego dnia usłyszycie historie, świadectwa, zastraszanie lub odgrywanie ról, aby przeciwdziałać „przeszkodzie w kręceniu się w kółko”, trybikach potężnej władzy publicznej, wojskowej, prywatnej lub mafijnej. Przykład na forum, to Meyers powiedział, że został otruty, kiedy uległ; dla mafii nie brakuje przykładów; dla innych, aby zakamuflować defraudację lub czyny naganne w świetle prawa lub moralności, nakazuje się ludziom zamknąć się, podać się do dymisji lub skończyć „popełnieniem samobójstwa”; A więc dla firmy tej wielkości!
Zobaczcie, jak dziennikarze chcący zbadać wydarzenia z 11 września są zakneblowani lub zdyskredytowani.
inny forum zająć się tymi drażliwymi tematami. Możesz się w to zaangażować, ale angażując się w odpowiedzialność za „bycie obdarzonym rozumem”.
Qu'Econologie skupia się na tematach bardziej czytelnych, mniej kontrowersyjnych. Jest już wiele do zrobienia, aby wygrać z Pantone, bez konieczności dostarczania liny do powieszenia nad niecodziennym tematem.
To jest moje zdanie i niczego innego nie ekstrapoluję.
Gegyx (oparzony kot)
0 x
Arbizon
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 18/10/05, 22:49




przez Arbizon » 24/11/05, 23:44

Dobry wieczór wszystkim

Pozwalam sobie .... jeśli chcesz uzyskać informacje na temat trzęsień ziemi odczuwanych przed laty do wczoraj, to na stronie krajowej sieci monitorowania sejsmicznego w Strasburgu musisz zajrzeć

http://renass.u-strasbg.fr/

@+Arbizon
0 x
titus02
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 18/10/05, 18:56
Lokalizacja: Aisne




przez titus02 » 26/11/05, 14:15

pozdrawiam wszystkich

ok ok, nie jestem rewolucjonistą i myślę, że tak
już wiele broni (w sensie przenośnym), aby nas usłyszeli,
niestety nie zawsze ich używamy (ja pierwszy).
Korzystanie z prostego prawa do mądrego głosowania byłoby więcej niż wystarczające
aby coś zmienić, na przykład, i jeśli jestem zainteresowany
Proces Pentone jest nie tylko ze względu na swój techniczny aspekt, ale także dlatego, że jest prostym sposobem dla użytkownika na „bocznikowanie” całego systemu, który przekształca nas powoli, ale
z pewnością super dojna krowa.
Nie jestem tak młody, jak mogłoby się wydawać, i jestem długi
miał bardzo „osobistą” filozofię i zachowanie, ale czas
przemijanie (i kaprysy życia) napawa mnie coraz większym sceptycyzmem
o kierunku, w którym zmierza nasze społeczeństwo.
Należę do pokolenia (lata 80.), które przeżyło kasowe lata (lata 68.), które widziało demonstrację swoich „starszych braci” w 4 roku i które zauważyło, że ci sami demonstranci to teraz prawie wszyscy kierownicy wyższego szczebla, którzy mają obsesję na punkcie swoich następnych 4-XNUMX lat, ich przyszłej gastroskopii lub implantu piersi!
To pokolenie, które utknęło między byłymi protestującymi „wielkimi braćmi”, którzy stali się „bobo”, a naszymi dziećmi, którym nie możemy zaoferować interesujących perspektyw i które
zaczynają się denerwować. Niewygodna pozycja i
szczerze mówiąc nie bardzo wiem co robić!
Przepraszam za off-topic.
bye
0 x
Wolę con chodzenia trzech siedzi intelektualistów wyrażając (dziękuję Audiart).

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 141