Sprawozdania gospodarcze

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Sprawozdania gospodarcze




przez Christophe » 06/09/05, 14:40

Nawiasem mówiąc, zaproponowałem wideo HVB z 6 klonami.

Mam nadzieję, że doprowadzi to do transmisji.

Dla tych, którzy nie znają filmu, oto on:
https://www.econologie.com/video-hvp-doc ... -2078.html

To jeden z najlepszych filmów HVB jakie miałem okazję oglądać (jeśli nie najlepszy)
Ostatnio edytowane przez Christophe 22 / 01 / 11, 09: 24, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 07/09/05, 22:26

To wideo jest świetne! Dobra robota 6clones :)
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
SAVOY73
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 22
Rejestracja: 03/10/05, 13:45




przez SAVOY73 » 20/10/05, 13:23

Witam,

Nie widziałem tego tematu, więc zacząłem dyskusję w innym... Tak czy inaczej...

Pomysł polegałby na tym, aby pójść jeszcze dalej i zaproponować koncepcję kluczowego spektaklu
w ręku, nadawany w godzinach największej oglądalności w sieci „Major” (La 1 lub
telewizja francuska)...

W rzeczywistości pomysł polegałby na połączeniu 5 lub 6 „równoległych” technologii, których skuteczność została sprawdzona, a poza tym, że są ekologiczne, nadają się do zastosowania na skalę przemysłową. I zaproponować jego prezentację w programie, na który zaproszony byłby polityk, naukowiec, przemysłowiec, polityk „ekologiczny”… kilku konsumentów… Wszystko oczywiście w godzinach największej oglądalności.

Na przykład moglibyśmy wybrać:

- HVB
- Pantone
- Stirlingi i ich zastosowania w geotermii i energetyce.
- Silniki magnetyczne (potrzebny byłby demonstrator...)
- Wychwytywanie elektrostatyczne do ładowania akumulatorów...
...

Krótko mówiąc, jeśli jesteś zainteresowany, moglibyśmy otworzyć temat, zaprojektować to wszystko, stworzyć koncepcję i... przejść do ataku!!!

Uwaga ! Przy tej okazji nie ma mowy o sprzeczaniu się o spisek, istoty pozaziemskie, tajne energie itp.... To głównie z powodu tego rodzaju tyrady jesteśmy
weź to za szaleństwo...

Celem nie jest utonięcie w debacie politycznej i ideologicznej...

Jedziemy tam wesoło, profesjonalnie z prostymi, jasnymi i sprawdzonymi koncepcjami, nie za bardzo
mylące co do wdrożenia i kosztów przemysłowych...

Wszystko skalibrowane i przestudiowane co do milimetra, aby nie pozostawić przeciwnikowi żadnych luk... Bo po ich stronie też nie będzie prezentów.

Proszę bardzo, jeśli ci się spodoba, być może będziemy mogli zacząć tworzyć streszczenie i pewną treść, która pozwoli mi na pierwsze podejście do kilku kontaktów...
0 x
SAVOY73
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 22
Rejestracja: 03/10/05, 13:45




przez SAVOY73 » 24/10/05, 10:45

Re bonjour,

Mogę Państwu potwierdzić, że tego typu projekt faktycznie mógłby się sprawdzić.

Potrzebowałbym jednak 5 krótkich podsumowań (od 1/2 strony do maksymalnie 1 strony) na temat każdej technologii
wspomniany (lub inny, który uznasz za bardziej odpowiedni na tego typu okazję).

Do każdego abstraktu potrzebowałbym nazwisk 1 lub 2 osób, które byłyby chętne
zaprezentuj materiał, porozmawiaj o nim. Idealnym rozwiązaniem byłby 1 technik na każdą koncepcję
1 eksperymentator.

Zainteresowani mogą wysłać mi wiadomość na PW... Ponieważ jestem w Paryżu, mogę to zrobić
także podróżować, aby odbyć sekwencję rozmów przy drinku.
0 x
Avatar de l'utilisateur
wszystko
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 11/01/05, 10:48




przez wszystko » 24/11/05, 10:45

powitanie

Jestem animatorem multimediów i wideo w Lot (46), więc posiadam niezbędny sprzęt do filmowania, a także do montażu.
Jestem chętny na taki projekt, ale trzeba na początku określić czego oczekujesz i jaki jest standard telewizji.
Oferuję 2 opcje:
6 minut, które przedstawiają na konkretnych przykładach montaż Pantone. Na te 6 minut potrzebna jest bardzo prosta fabuła z minimalnym minimum, aby widzowie to zrozumieli i zdali sobie sprawę, że jest to możliwe.
a 52 min, więc to samo, ale bardzo kompletne, z różnymi przykładami produkcji i pełniejszym wyjaśnieniem, jak to działa (schemat, wideo, model itp.).
w rzeczywistości istnieje ogromna ilość pracy przygotowawczej na początku: pisanie, przygotowanie, model, a następnie rozbicie tematu na organizację (historia koncepcji, produkcja, wdrożenie, pusty test, pod obciążeniem itp.)
zdjęcia nie powinny zająć więcej niż 2 dni bez dojazdów, gdyż montaż będzie dłuższy, ale będzie to zależeć od przygotowań na górze, jeśli będzie dokładny scenorys, to pójdzie szybciej, wtedy zobaczymy, czy dodamy oprawę muzyczną, bo to ma cios chyba, że ​​ktoś kupuje muzykę na wystawienie lub szuka muzyka-ekonologa ;)

6 minut moim zdaniem będzie równie trudne do osiągnięcia jak 52, bo w krótkim czasie trzeba pokazać dużo rzeczy i informacji.
a+

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji, a jeśli to będzie problem, postaramy się zorganizować pisanie.
Mogę przygotować ogólny zarys, ale jeśli chodzi o aspekty techniczne, będę za krótki ;)).
Zaproponowałam pantone, ale oczywiście temat może być inny. :)

ponownie +
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 216