Pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
gnój
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 20/11/05, 11:14
Lokalizacja: Vendee

Pantone




przez gnój » 20/11/05, 12:13

cześć wszyscy dołączają do ciebie w forum. I tak, jestem nowy! Czy jest ktoś, kto mieszka w pobliżu Vendée? Interesuje mnie pentom, ale nie do końca rozumiem system. i plany, których nie rozumiem dobrze. Jestem majsterkowiczem, będę uda się to zrobić, ale muszę to zrozumieć wcześniej.Najlepszą rzeczą jest zobaczyć kogoś, kto zdaje sobie z tego sprawę.dobrze dziękuję.strona jest świetna na szczęście staramy się rozwijać wszystko, co może ocalić naszą planetę, szkoda, że ​​kto nami rządzi! ......nareszcie mnie zrozumiałeś :D :D :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 20/11/05, 14:34

Radzę zagłębić się w forum, znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat systemu PANTONE (a nie pentomu).

Warto wiedzieć, że system, który jest montowany na pojazdach wywodzi się z systemu pantone i nazywa się systemem G. Celem jest robienie tylko dopingu wodą, więc bełkotka zawiera tylko wodę, a nie jest dokonywana żadna modyfikacja „paliwa” część pojazdu.

A+

Cyril
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 20/11/05, 14:42

Zacznij od początku, czyli tutaj: https://www.econologie.com/c-est-quoi-le ... -1313.html

Poświęć kilka dni na dokładne przeczytanie tych stron.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 155