Ważne: migracja z Forum

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 09/11/05, 13:13

Obecnie przeprowadzam testy migracji forum. Jeśli się powiedzie, nowy forum powinien go wymienić w ciągu kilku godzin.

Bądź więc ostrożny, ponieważ: Wszystkie nowe dane wprowadzone po 9 listopada o godzinie 13:XNUMX zostaną utracone w nowej wersji.

Dlatego od teraz radzę Ci, abyś nie:

1) nie pisz wiadomości na forum

2) nie rejestrować się na forum.

3) nie wstawiaj wydarzeń do kalendarza..

...Krótko mówiąc, nie rób NIC poza przeczytaniem forum.

O postępie migracji będę informował na bieżąco.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 09/11/05, 21:20

cześć Christophe, jeśli chcesz pomocy z forum w phpbb mogę to zrobić, ponieważ zrobiłem kilka ...

będziesz musiał także zmienić logo „phpbb” na logo ekonologii.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

(wiadomości skopiowane z forum archiwum)




przez Były Oceano » 12/11/05, 15:16

Po wielu niepowodzeniach z moim gospodarzem ogłaszam, że migracje mają się dobrze.

Udało mi się przekonwertować:

1) Członkowie (nie ma potrzeby ponownej rejestracji)
2) ostatni 3160 (liczba dowolna) przedmiotu forum.
3) Struktura forum

Jednak zostało jeszcze sporo punktów do dopracowania, a najważniejsze tematy (przed ostatnim 3160) do zrobienia „od ręki”

Ponieważ wygląda to dobrze, dlatego zabronię pisania na ten temat forum (ponieważ wygląda na to, że niektórzy ludzie nie widzieli tej wiadomości)

--------------------
Econologie.com


Tutaj zablokowałem dostęp do zapisu do różnych forum Z WYJĄTKIEM tego.

Jeśli zatem masz jakieś uwagi dotyczące migracji pliku forum, dziękuję, że je tu umieściłeś.

Na początku wieczoru zamieszczę link do nowości forum ici.

--------------------
Econologie.com


Przypominam, że to Twoje konto forum został zachowany...więc nie ma potrzeby ponownej rejestracji. I myślę (jeszcze tego nie testowałem), że odzyskiwanie hasła będzie działać (w przeciwieństwie do forum aktualny )

Oczywiście nadal jest wiele rzeczy, które nie pasują (takie jak załączniki, awatary, projekt, podpisy członków...), więc nie zdziw się, gdy zobaczysz pewne zmiany podczas surfowania.

Zastanawiam się też nad dodaniem kilku naprawdę fajnych dodatków, takich jak ostatnie 10 postów, które wszystkim się spodobają. Wszystko to będzie następować stopniowo.
--------------------
Econologie.com


Ce forum jest na stałe zamknięty i przez jakiś czas pozostanie w "Archiwum".

Dodałem wyjaśnienia na wszystkich stronach forum.

Oto wynik dwóch ataków w ciągu niecałego miesiąca forum nie jest już aktywny.
Twoje konto i ostatnie 4000 wiadomości zostały przeniesione na nowe forum.
(tzn. nie musisz się ponownie rejestrować, Twoje stare konto będzie działać)
Ce forum pozostaną dostępne jako archiwum, ale nie będziesz już mógł w nich uczestniczyć.

Aby dostać się do nowego forum z econologie.com, kliknij tutaj: https://www.econologie.com/forums/


--------------------
Econologie.com
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 419