Witryna, która wygląda dobrze

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

Witryna, która wygląda dobrze




przez Bibiphoque » 08/11/05, 09:36

Witam,
Tu idzie:
http://activart.com/notre-monde/biocarb ... -choix.php

Qu'en pensez-vous?
@+ :P
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 08/11/05, 09:44

Treść jest dobra, ale strona jest trochę zagmatwana pod względem formy... Szkoda, że ​​nie ma streszczenia w formacie .pdf... Dodam to na stronie...
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 08/11/05, 10:54

econology napisał:Treść jest dobra, ale strona jest trochę zagmatwana pod względem formy... Szkoda, że ​​nie ma streszczenia w formacie .pdf... Dodam to na stronie...

Cześć Christophe
Czy możesz skontaktować się z autorem?
Często czytam go na "futura sciences" i wydaje mi się, że jest kimś ciekawym i otwartym na dialog (jego nick to JC_M, co skojarzyło mi się z Tobą!! lol :P :D B) )
@ ++
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 08/11/05, 11:41

Skontaktował się już ze mną i nie chciał zrobić pdf....
0 x
jcm
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 10/11/05, 20:43
Lokalizacja: Poitevin Marsh




przez jcm » 10/11/05, 21:10

Witam,

econology napisał: Treść jest dobra, ale strona jest trochę zagmatwana pod względem formy... Szkoda, że ​​nie ma streszczenia w formacie .pdf... Dodam to na stronie...


Dzięki za treść!

Jeśli chodzi o formę, to może prezentacja może się nie podobać?

Ta prezentacja to gra, doskonale zdaję sobie sprawę, że „nie brzmi poważnie” i właśnie to mnie interesuje w naszym społeczeństwie, w którym opakowanie często liczy się bardziej niż zawartość.

Więc nie, nie będę miał strony „garnitur / krawat”, nie przejmuj się!

Pomyślałem o kącie stołu, na którym bazgraliśmy, tam na wsi...

I tak powstał graficzny plan kartoteki biopaliw, z obrusem, który coraz bardziej rwie się na pejzaż nieba i gałęzie drzew.

Pomyśl tylko, że mały bazgroł Picassa na kawałku papierowego obrusu jest wart więcej zer niż dobra pensja...!!!

(Nie mam nic na temat Picassa, ale związek między fosforanem a parkinsonem, jeśli jest prawdziwy, również może mieć swoją cenę!).

I żadnego streszczenia w .pdf: streszczenie to pisanie od nowa, a moje dossier to saga, podróż z dygresjami, ale też całkiem sporo linków.

Niektóre fragmenty tekstu zostały przerobione, ze 150 linków z początku zrobiło się około 200 i tak dalej: nie chcę tego zamrozić ani w żaden sposób zmniejszyć.

A zwłaszcza nie oddzielać go od wszystkich tych linków (przeczytano i przeanalizowano ponad 2000 dokumentów, aby zachować 200 z nich), które wszystkie przynoszą światło, które wydaje mi się przydatne aż do niezbędnego.

Ten plik jest przeznaczony dla tych, którzy chcą poświęcić trochę czasu na jego przeczytanie, po przekątnej, na boki, częściowo, losowo...

Jednych to interesuje, a innych niepokoi, to jest w porządku i nie wrzucę tego do trumny Adobe!!!

I jest to tym bardziej niepokojące, że równolegle z krytyką pojawiają się propozycje: jeśli chcemy, żeby pewne rzeczy się zmieniły, to musimy dać w kość tym, którzy chcieliby, żeby się nie zmieniali!

Dobry wieczór wszystkim!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 148