Moja opinia o Geet

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Podania
x 17




przez Podania » 01/09/05, 21:41

pinkfloyd30 napisał:CO2 rozpuszcza się w wodzie; No cóż, nigdy nie zagłębiałem się w ten problem... mhh, więc jak silnik nie chce już pracować, to znaczy, że całe gówno zgromadziło się na dnie zbiornika i dlatego trzeba go regularnie spuszczać... Nie? ?? jeśli trzeba ją spuścić, gdzie możemy usunąć tę wodę pełną CO2 bez zanieczyszczania????
(dlatego uważam, że powinniśmy bardziej przyjrzeć się Pantone zawierającemu w 100% wodę, ponieważ mieszaniny są bwif bwof pod względem rozpuszczalności, chociaż nadal trochę się rozwiązują)

Szczerze mówiąc, tak właśnie myślę. I nikt nie przeprowadził badań, aby szczegółowo opisać, z czego składa się mieszanina w bełkotce na końcu… cóż, nie chcę przyciągać gniewu pantonistów. (Mówię o przypadku mieszaniny benzyny z wodą w bełkotce, a nie o przypadku "domieszkowania" wodą po prostu).

W przeciwnym razie jest to nadal postęp: w kierunku procesu sekwestracji CO2 w wodzie :-)

A CO2 nie jest aż tak szkodliwe, to „mniam”, mniam” roślin, eh.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Jean-Francois
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 27/11/04, 00:18
Lokalizacja: Poitiers w Vienne




przez Jean-Francois » 01/09/05, 22:19

Benoit- napisał:A CO2 nie jest aż tak szkodliwe, to „mniam”, mniam” roślin, eh.

cóż, tak, ale jedzą dużo od kilku lat...... ale nie mają problemu z otyłością :rolleyes: :rolleyes: (jak w USA :D )

zawoalowane voilou :P
0 x
Jeff mnie rodzi się z laską w jednej ręce i stanowiska spawalniczego w innym :-)
... ______
... / ______ \
. (00 00 = H =)
..IiI "" "" "" .. III Vraoummm !!!!!
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 182
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 12




przez rpsantina » 01/09/05, 22:27

cóż, osobiście,
To nie jest to, czego użyję najpierw w hydroponice...
Nie tylko CO2 rozpuszcza się w wodzie...
ponadto rozpuszczeniu CO2 towarzyszy zakwaszenie roztworu (kwas węglowy).
Nie znam już żywotności tego kwasu, ale jest on podstawą wapienia :P
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
Avatar de l'utilisateur
pinkfloyd30
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 30/08/05, 12:04




przez pinkfloyd30 » 01/09/05, 22:41

RAH Mówiłem sobie, że w vichyssoisse jest jądro!!! Czy ktoś ma filmy z własnymi editami (tracę wiarę)
0 x
„Jak możemy nie podziwiać siły, której używa człowiek, aby zobaczyć gałąź, na której siedzi ???” Jean-Marie Bigard
fabmx09
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 02/12/08, 21:34




przez fabmx09 » 15/12/08, 11:41

Dla czystej informacji

admosfer potrzebuje pewnej ilości CO2, aby ustabilizować czas na poziomie średnio 20 stopni i uniknąć zamarzania wody

Regenerator CO2 ma żywotność 100 lat w atmosferze (ze względu na bardzo niskoenergetyczne wiązanie węgla)

Metan 50 000 lat

Fluorowane związki chlorowane HFC... 100 000 lat

przyjrzyj się dobrze swojej diecie, to ona może nas zniszczyć na dłuższą metę, przy 30% metanie gazu cieplarnianego...

poza tym Pantone Uważam, że jest świetny, nie mogę się doczekać powrotu do Francji i zrobienia pierwszego testu

w przypadku 100% wody mówimy o namiotach w stylu HHO Stanlay Mayer, czyli Xogen,
w procesie tym wykorzystywane są wysokie częstotliwości zwane rezonansem wodorowym oraz wysokie napięcie, dlatego układ elektryczny pozostaje dość złożony!

nie wahaj się ze mną skontaktować w celu uzyskania dalszych wyjaśnień

Cordialement :P
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 134