ARGENTYNA: Próby generatora wirów

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
rodibruno
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 157
Rejestracja: 06/11/06, 22:19
Lokalizacja: ARGENTYNA
x 6

ARGENTYNA: Próby generatora wirów




przez rodibruno » 22/11/08, 01:25

Testowałem kilka modeli generatorów, przy pomocy turbiny elektrycznej w kuźni, anemometr, który mi kupuje, daje małe rezultaty, dopiero zaczyna działać i wywala błąd 90km/h.
Widziałem, że klasyczny kształt turbulatora polega na tym, że wydajność jest większa, zwłaszcza gdy łopatki są skrzyżowane, bez pozostawiania pustych przestrzeni w środku.
Zamontuj anemometr z chłodnicą komputera i multimetrem, co pozwala mi kontynuować zmiany w ilości powietrza generowanego przez różne turbulatory.
Następnie opublikuj zdjęcia.
Rodi
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 22/11/08, 09:24

Witaj Rodi

Dobry pomysł na eksperyment.
Jeśli dobrze rozumiem, używasz wentylatorów komputerowych do pomiaru przepływu powietrza za pomocą multimetru.
Wentylator zaczyna się obracać pod wpływem strumienia powietrza z turbiny przechodzącego przez turbulator i dostarcza napięcie

Otóż ​​to ????

Publikuj zdjęcia... zdjęcia Obraz

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
rodibruno
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 157
Rejestracja: 06/11/06, 22:19
Lokalizacja: ARGENTYNA
x 6

Argentyńskie zdjęcia




przez rodibruno » 23/11/08, 00:55

bpval napisał:Witaj Rodi

Dobry pomysł na eksperyment.
Jeśli dobrze rozumiem, używasz wentylatorów komputerowych do pomiaru przepływu powietrza za pomocą multimetru.
Wentylator zaczyna się obracać pod wpływem strumienia powietrza z turbiny przechodzącego przez turbulator i dostarcza napięcie

Otóż ​​to ????

Publikuj zdjęcia... zdjęcia Obraz

Ciao




dokładny:
Wentylator komputera odbierający przepływ powietrza staje się generatorem prądu stałego, dzięki czemu można sterować za pomocą woltomierza, jest to bardzo proste i ekonomiczne rozwiązanie.
W załączeniu kilka zdjęć zespołów i generatorów wirów.
Rodi

Obraz

Obraz
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 23/11/08, 11:25

AAAAAAHHH Rodi

Widzę, że kiedy testujesz, to nie jest żart.
Jakie będą Twoje kryteria wydajności dla różnych WITH w odniesieniu do zmierzonego napięcia?
Jeśli dobrze pamiętam to przy przepływie laminarnym wentylator musiał dawać maksymalną moc i tam... powinien być przepływ w kierunku łopatek czy przepływ przeciwnie do kierunku łopatek czy ??? ?

Dobre testy

Widzę, że Twój stół warsztatowy przypomina mój... tymczasowy i szybko wykonany, sądząc po zamocowaniu Twojego imadła za pomocą... zacisku : Mrgreen: : Mrgreen:

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
rodibruno
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 157
Rejestracja: 06/11/06, 22:19
Lokalizacja: ARGENTYNA
x 6




przez rodibruno » 24/11/08, 00:24

bpval napisał:AAAAAAHHH Rodi

Widzę, że kiedy testujesz, to nie jest żart.
Jakie będą Twoje kryteria wydajności dla różnych WITH w odniesieniu do zmierzonego napięcia?
Jeśli dobrze pamiętam to przy przepływie laminarnym wentylator musiał dawać maksymalną moc i tam... powinien być przepływ w kierunku łopatek czy przepływ przeciwnie do kierunku łopatek czy ??? ?

Dobre testy

Widzę, że Twój stół warsztatowy przypomina mój... tymczasowy i szybko wykonany, sądząc po zamocowaniu Twojego imadła za pomocą... zacisku : Mrgreen: : Mrgreen:

Ciao


Bpval przyjaciel:
Nie rozumiem, co chcę powiedzieć lub wyrazić, pamiętajcie, że nie mówię po francusku, staram się być jak najbardziej zaznajomiony z tłumaczem, nie mam poczucia nastroju ani nie akceptuję własnych idiomów dla każdego regionu.
Próbuję wyrazić siebie tak swojsko, jak i siebie samego, wracając na język hiszpański to, co przetłumaczyłem do publikacji w języku francuskim... błędy i modyfikacje w znaczeniu tego, co chciałem wyrazić!
Kim jest pan. Zielony?
Pozdrowienia

Rodi
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 220