Artykuł w Le Soir, że rybki z econologic

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 17/11/08, 14:05

Cóż, jest to zaznaczone w Aktualnościach: Trendy, L'Echo i Vif-L'Express! Ponieważ Le Soir jest dziennikiem, nie jest już dostępny.

W przypadku Echo nie wiem, czy tygodniowo, czy codziennie...
0 x
C moa
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 704
Rejestracja: 08/08/08, 09:49
Lokalizacja: Alger
x 9




przez C moa » 17/11/08, 14:34

W każdym razie gratulacje dla Was obojga!!!! Podwójne gratulacje zresztą, bo z jednej strony ten artykuł jest hołdem dla Waszej wieloletniej wieloletniej pracy, az drugiej ogromnie służy sprawie ekonologicznej (słuszny cel, prawda??).

Zawsze przed tobą Obraz Byłbym !!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 17/11/08, 19:02

Jeśli Trends Tendance jest dostępny we Francji, będzie dostępny bez Ref, ponieważ nawet tutaj możesz mieć Trends Tendance bez Ref!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 17/11/08, 19:19

Ok Greg nie wiedziałem!

C moa napisał:W każdym razie gratulacje dla Was obojga!!!! Podwójne gratulacje zresztą, bo z jednej strony ten artykuł jest hołdem dla Waszej wieloletniej wieloletniej pracy, az drugiej ogromnie służy sprawie ekonologicznej (słuszny cel, prawda??).

Zawsze przed tobą Obraz Byłbym !!!


Cóż, mam nadzieję, że wstawka o Laigret będzie również służyć projektowi Laigret… ale na razie RAS (myślę tak samo po twojej stronie?)… Muszę powiedzieć, że obecnie „biznesmeni” dostali takiego klapsa, że ​​to nie jest to dobry czas na inwestowanie... :? Ale czy naprawdę ich teraz potrzebujemy? Nie wydaje mi się… a słowo „Open Source” musi dać im kilka przycisków : Mrgreen:

ps: to ten artykuł, o którym rozmawiałem przez telefon...
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 21/11/08, 14:06

Rôôôôôôô lalaaaaaaaaa.
Christophe miał już dużą głowę. Co to będzie teraz, kiedy jest częścią Jet-Set : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Gratulacje dla ciebie 2 za ten artykuł i ostateczne zerwanie ze sklepem, który pozwala ci żyć zgodnie z twoimi zasadami.
... ja wciąż jestem bardzo daleko od tego z moją pracą jako informatyk i moją 80-kilometrową podróżą w obie strony do pracy :płakać:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 21/11/08, 14:26

Targol napisał:Rôôôôôôô lalaaaaaaaaa.
Christophe miał już dużą głowę. Co to będzie teraz, kiedy jest częścią Jet-Set : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:


Ja, wielka głowa, co? Pfff nawet po prawda!
Obraz


Targol napisał:Gratulacje dla ciebie 2 za ten artykuł i ostateczne zerwanie ze sklepem, który pozwala ci żyć zgodnie z twoimi zasadami.
... ja wciąż jestem bardzo daleko od tego z moją pracą jako informatyk i moją 80-kilometrową podróżą w obie strony do pracy :płakać:


Cóż, nie wszyscy jesteśmy różowi, uh, wszyscy też zieloni… licząc 2 wyprawy tygodniowo (20 km w jedną stronę) i różne kontakty z dostawcami, jestem pewien, że jeździmy bardziej profesjonalnie niż przeciętny paryżanin lub inni mieszkańcy dużych miast (oczywiście poza zewnętrznymi przedmieściami...)!
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 21/11/08, 14:38

Christophe napisał:Cóż, nie wszyscy jesteśmy różowi, uh, wszyscy też zieloni… licząc 2 wyprawy tygodniowo (20 km w jedną stronę) i różne kontakty z dostawcami, jestem pewien, że jeździmy bardziej profesjonalnie niż przeciętny paryżanin lub inni mieszkańcy dużych miast (oczywiście poza zewnętrznymi przedmieściami...)!


Może ale
  • ty, twoje kilometry przyczyniają się pośrednio do ochrony planety, umożliwiając ci oferowanie produktów ekologicz- nych w celu zastąpienia bardziej szkodliwych produktów. Ja, moje kilometry przyczyniają się bezpośrednio do... No cóż, do osobistego wzbogacenia się mojego szefa :|
  • Przynajmniej masz satysfakcję z pracy w sektorze bezpośrednio związanym z twoimi przekonaniami, co moim zdaniem jest dalekie od większości odwiedzających to fofo...
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 21/11/08, 15:29

a) Tak, przyznaję się do winy! : Oops: Ale to było tylko dla uściślenia faktu, że wierzysz, że jesteśmy przykładami ekologii… bo tak nie jest!

b) Cóż, skoro udało Ci się zainstalować Linuksa w pracy, to tam też musisz się dobrze bawić, prawda?
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 21/11/08, 15:38

Christophe napisał:b) Cóż, skoro udało Ci się zainstalować Linuksa w pracy, to tam też musisz się dobrze bawić, prawda?

O to tak. W tej chwili świetnie się bawię w pracy. Mam szczęście, że programowanie sprawia mi przyjemność, a obecnie służę jako „przyczółek” dla mojego zespołu nad nowym techno.
Ale tam nie było pytania. Nie mówiłem o interesie personel dużo pracy, ale z jego zainteresowania Ekonologiczny
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 21/11/08, 16:19

Targol napisał:Nie mówiłem o interesie personel dużo pracy, ale z jego zainteresowania Ekonologiczny


Cóż, instalacja Linuksa (innego innego systemu operacyjnego lub wolnego oprogramowania) jest ekonologią, ponieważ nie musisz PRACOWAĆ (a więc zanieczyszczać… w szerokim znaczeniu), aby za to PŁACIĆ…

Widać ekonologią zajmujesz się na codzień Targol!!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 184