odpowiednie kryteria dla turbiny wiatrowej

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Cireba
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 30/10/08, 19:44

odpowiednie kryteria dla turbiny wiatrowej




przez Cireba » 30/10/08, 20:09

cześć
Chciałbym mieć informacje na temat turbin wiatrowych co najmniej dobrych kryteriów, aby określić najbardziej odpowiedni

- moje roczne zużycie energii elektrycznej wynosi 25000 kW
-Jestem w wietrznym regionie, to SLEEVE, więc 5 m / sc jest prawie codziennie i minimum (ponad 12 metrów)
-miatkowana powierzchnia w porównaniu do zużycia i wiatru (bbaque co; jestem chętny)
- pionowo lub poziomo, co jest najlepszą wydajnością, (każdy dostawca zaprzecza sobie
- jaki rodzaj konserwacji turbiny wiatrowej zapewnić (smarowanie ...)
-zależność od prędkości i niezawodności wirnika (limit akceptacji)
- wydajność produktu (6 kW będzie miało taką samą wydajność jak 15 kW przy równej prędkości wiatru

zwróć bea a ba

dziękuję za przyszłe odpowiedzi
0 x
Cireba
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 30/10/08, 19:44




przez Cireba » 01/11/08, 21:13

niebieski
0 x
Avatar de l'utilisateur
pętla
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 816
Rejestracja: 03/10/07, 06:33
Lokalizacja: Picardie




przez pętla » 01/11/08, 22:00

Cześć Cireba

Witryna mini éole jest w trakcie „przebudowy” i dlatego jest niedostępna, polecam odwiedzenie tej witryny, aw szczególności następującej strony:

http://users.swing.be/compagnons-eole/e ... /art17.htm

Oto wyciąg mocy (teoretycznej) na jednostkę powierzchni w zależności od prędkości wiatru

Obraz

Turbiny wiatrowe o pionowej osi mają bardzo szeroki zakres roboczy (od 0 do + 100 km / h), ale często mają dość wysoką prędkość rozruchową, więc nie nadają się do lekkiego wiatru, istnieje kilka możliwości wyboru modelu.

Uwaga: zużycie wyrażone jest w KWh, a nie w KW

Zasadniczo alternatory są magnesami trwałymi, więc części zużywające się są łożyskami

Zainteresuj się także systemem bezpieczeństwa

A+
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 175