Ale która jest naprawdę godzina?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne

Ale która jest naprawdę godzina?




przez coucou789456 » 01/11/08, 00:25

dobry wieczór

Przeglądam tu i ówdzie tematy dyskusji i zauważam, że pewne pisemne wiadomości docierają z przyszłości, oczywiście nie w dużych ilościach, ale jednak z godzinnym wyprzedzeniem.

Czy będziemy mieli czas kijowski? (i znowu tylko w przybliżeniu)

dla Moskwy to porażka, u nich mamy 2 godziny różnicy czasu.

dla Paryża, oto dokładny czas.

Ten post pojawia się z 53 minutowym opóźnieniem względem dokładnego czasu.

Jeff

ps: warto zrobić animowany gif Alizee
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 01/11/08, 09:25

Rzeczywiście, zegar ekonologii od kilku dni jest dziwny,

Ale to nie moja wina... Nazywam się Lolita, co, cześć? Czy to kołysanie się Alysée spowodowało panikę zegara? : Lol:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 01/11/08, 10:37

cześć

Muszę przyznać, że to kołysanie biodrem nie jest złe… hummmm! inspiruje mnie, im więcej na to patrzę.

Założyłem go dopiero wczoraj, więc po różnicy czasu.

Jeff

ps: w porównaniu z oryginałem znalezionym w Internecie zmniejszyłem go i odwróciłem w prawo/w lewo
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 01/11/08, 16:01

Przy każdej zmianie harmonogramu jest tak samo... oto rozwiązanie (wyjaśnione ponownie przez Christophe'a kilka dni temu): https://www.econologie.com/forums/changement ... tml#102285

8)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 285