Będąc W: w skórze Georges Busha dziś wieczorem na Arte

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Będąc W: w skórze Georges Busha dziś wieczorem na Arte




przez Christophe » 28/10/08, 19:30

W momencie bilansu, ocenianego na całym świecie jako katastrofalny, George W. oddaje się pewności siebie. W lektorze przyszły były prezydent pierwszego mocarstwa światowego wspomina swoją potężną rodzinę, swój zawrotny wzrost i krucjatę przeciwko osi zła. I mimochodem koryguje często popełniany w stosunku do niego błąd w ocenie: nie, on nie jest takim prostakiem, jak nam się wydaje.


http://www.arte.tv/fr/Notre-vision-de-l ... 00422.html

Nadal sprawował władzę przez 8 lat! 8 lat to 26% mojego życia...
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 28/10/08, 20:06

Chris


Masz 30,769230769230769230769230769231 lat

Miło cię uczyć

Chciałbym ci powiedzieć z ciastami i świeczkami do zdmuchnięcia Obraz

Mias, to prawda, że ​​to OSIEM LAT BUSH

- Afganistan
- pakistan
- Irak
- Syrię
et
et
et

PODSTAWOWE

et
et
et

KRYZYS FINANSOWY

BUSH jest fajny

TŁO WSCHÓD BUSH Obraz
0 x
PIF PAF POUM
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16172
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 28/10/08, 23:45

Tak ...

Wstrząsający portret Ameryki, na który już miałem okazję się wylewać.

Pierwsza światowa potęga gospodarcza, a przede wszystkim militarna, na czele z kulturą naftową i kompleksem militarno-przemysłowym.

Świadome kłamstwa i całkowita instrumentalizacja wydarzeń z 11 września w celu rozpoczęcia krucjaty przeciwko złożom węglowodorów i gazu na Bliskim Wschodzie.

Bush przejdzie do historii, to pewne. Ale jak największy „marionetkowy żartowniś” Cheneya, Rumsfeld i panna Rice, syn jego tatusia wielki kumpel rodziny bin Ladena.

Bush ma w swoich przemówieniach coś ujmującego, naiwnego, a nawet prostackiego, paradoksalnie wymieszanego z umiejętnością dedramatyzowania i dystansem.

To właśnie czyniło ją tak niebezpieczną i co skłoniło Stany Zjednoczone do robienia tak wielu geopolitycznych bzdur przez osiem lat.

To, co zapamiętam z Busha, to całkowita i nieodwracalna dyskredytacja, jaką rzucił na ONZ z następującymi konsekwencjami:
- wycofać wszelką powściągliwość ze strony innych walczących bloków, takich jak Rosja (Gruzja, Czeczenia) i małe Chiny z ich ekspansjonizmem w Tybecie i Tajwanie), nie mówiąc już o wolnych elektronach: Izraelu i Iranie...
- uczynienie jakiejkolwiek interwencji ONZ w konflikcie wątpliwą lub nawet bezprawną

Idź, zatrzymam się tam i niech Bóg błogosławi Amerykę! :|
0 x
Obraz

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 258