Wiadomości: Zwiększ siłę nabywczą

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
DODERMANN Marjorie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 16/10/08, 15:15

Wiadomości: Zwiększ siłę nabywczą




przez DODERMANN Marjorie » 16/10/08, 15:32

Bonjour à tous,

Pozwalamy sobie na napisanie tych kilku linijek, ponieważ jesteśmy autorami książki „Zwiększ swoją siłę nabywczą” opublikowanej przez Editions Grancher 15 października 2008 r.
Poprzez tę książkę chcieliśmy zidentyfikować środki dostępne dla każdego z nas, aby wydawać mniej, a tym samym zwiększyć naszą siłę nabywczą, co jest głównym zmartwieniem Francuzów. Postępując zgodnie z naszymi radami, para z dwójką dzieci może z łatwością zwiększyć swoją siłę nabywczą o około 1 euro rocznie, czyli około jednej płacy minimalnej! Kolejną zaletą jest to, że większości propozycji w naszej książce towarzyszy „notatka środowiskowa”. Oszczędzanie pieniędzy często wiąże się z lepszą kontrolą źródeł energii, a co za tym idzie aktywnym udziałem w ochronie naszego środowiska.

Pisząc naszą książkę, przeprowadziliśmy wiele badań i byliśmy bardzo zainteresowani skorzystaniem z tej strony, która zawiera wiele praktycznych informacji. Dlatego nie wahaliśmy się umieścić go w naszej książce.

Zajmujemy się wieloma tematami, takimi jak mieszkanie, jedzenie, wakacje / czas wolny, a nawet samochód.

Chętnie poznamy Twoją opinię na temat naszej książki.

Obraz

Dostać to: http://www.amazon.fr/Dopez-votre-pouvoi ... 134&sr=1-1

Dzień dobry wszystkim.

Marjorie Doderman
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 16/10/08, 16:23

Super i dziękuję!

Czy w razie potrzeby można zobaczyć stronę, na której pojawia się econologie.com?
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8




przez renaud67 » 16/10/08, 16:46

on (ona) mógłby wysłać ci darmowy do oceny (naprawdę), prawda?
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.
(Alessandro Marandotti)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 16/10/08, 17:10

Poprosiłem o to, ale wysłała mnie do wydawcy i za 11 € nie chcę tracić czasu na szukanie odpowiedniego kontaktu... :?

Z drugiej strony, właśnie przysłała mi fragment, w którym cytowana jest ekonologia. Czekam na jego zgodę na opublikowanie go na forums.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 17/10/08, 12:37

Oto fragment, w którym zacytowano econologie.com, myślę, że autorzy odnieśli się do tych stron:
https://www.econologie.com/liste-montant ... utomobile/

nowy-transport/bonus-malus-do-samochodów-co-wyjasnia-mi-problem-t5577.html


Obraz

Obraz
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 17/10/08, 14:23

Pytanie: Czy wiadomość została wysłana do Ciebie najpierw prywatnie, czy też została umieszczona w forum bezpośrednio?

Bo mam wrażenie, że te podziękowania mają większy rozgłos...
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 17/10/08, 14:28

Najpierw mailowo i poradziłem jej, żeby sama założyła temat, co też zrobiła. Jestem zatem odpowiedzialny za ten „trochę” przekaz reklamowy.

Oczywiście koncepcja EKONOMICZNA + KONSUMPCJA (sugerowana „zawsze więcej”) w dużej mierze dominuje w książce, ale hej… Wolę to jako reklamę niż reklamę głupszego wygaszacza pipo…
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 17/10/08, 14:36

OK, więc to było całkiem szczere.
Ale książka powinna zostać wysłana bez konieczności kontaktowania się z wydawcą...
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 133