Kruszarka FLORABEST 2500-6 nie działa (połączenie elektryczne)

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
barbal14
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 19/04/12, 09:31
x 1

Kruszarka FLORABEST 2500-6 nie działa (połączenie elektryczne)




przez barbal14 » 19/04/12, 11:18

Przepraszam, zaczynam więc, wznawiam,
Witam was wszystkich,
Po zimowaniu mojej niszczarki wróciłem do pracy, ale nie uruchomił się ponownie! duża panika - więc zdemontowałem frezy i nic nie działało. Sprawdziłem panel sterowania i stwierdziłem, że złącza zostały odłączone. jest syn 6 (czerwony, biały, brązowy, fioletowy, żółty i pomarańczowy) i strąki były luźne. Ale nie wiem, w jakiej kolejności je połączyć. M / A i MAR / M / AV z głowicami 3 pod każdym inter. Czy masz zdjęcie dolnej części styczników z podłączonymi przewodami lub ewentualnie shemat. Z góry dziękuję

Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 19/04/12, 15:51

Myślę, że mam ten sam model. Masz szczęście!

Czy masz zdjęcie rozebranego mężczyzny, którego porównuję, a zwłaszcza, aby zobaczyć, gdzie muszę zsiąść? : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 19/04/12, 16:01

Cześć do ciebie

Kruszarka z powodu braku miejsca jest przechowywana przy złej pogodzie, z plastikową torbą na górze, która ją otacza ... :|

Nie miałem żadnych oddziałów do szlifowania w tym roku. Tylko przycinanie wierzby, której wciąż nie można było zmiażdżyć. Długie gałęzie są zbyt miękkie.
To sprawia, że ​​girlandy są bezużyteczne. Więc przynoszę wszystko na wysypisko.

***
Zobaczyłem twoją prośbę i pomyślałem, że mogę pójść spojrzeć.
Rekord jest prawdopodobnie zbyt schludny, ponieważ nie mogę go znaleźć.
Nigdy nie zsiadłem z bestii.

Gdzie dzwonisz do panelu sterowania?
Usunąłem krzyżowy 4 w górnej części młynka.
Nie znika, nie podnosi się
Odkręciłem zatyczkę resetowania. Ale przełącznik obrotowy działa AV, a AR pozostaje zaczepiony.
Próbowałem odpiąć śrubokrętem 2. Nic na granicy złamania.
Zmuszając górną płytę do usunięcia, spojrzałem od dołu: widzę białe pudełko do podniesienia, wiszące na przycisku ...

Skoro już zdemontowałeś, daj mi technikę, ponieważ nie chcę łamać tego przycisku, podczas gdy wszystko działa. : Chichot:
0 x
barbal14
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 19/04/12, 09:31
x 1

Kruszarka FLORABEST 2500-6 nie działa (połączenie elektryczne)




przez barbal14 » 19/04/12, 17:12

Re bonjour,
Aby uzyskać dostęp do interesujących mnie połączeń muszę odkręcić 4 śruby głównego panelu sterującego w górnej / przedniej części urządzenia, gdzie znajduje się stycznik ON / OFF oraz przełącznik FORWARD / REAR. Na szczególną uwagę zasługuje łeb wkrętów, są to łby śrubokrętów 3-punktowych. Odkręciłem miénnes "małym" płaskim śrubokrętem i zestaw 2 styczników przyszedł bez problemu, nawet nie nacisnąłem.
Jeśli możesz wysłać mi zdjęcie z tyłu styczników z kolorowymi przewodami byłoby idealne.
Przepraszam, mam zdjęcia, ale nie mogę ich wstawić, mogę je wysłać do Ciebie e-mailem!
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 19/04/12, 18:11

Za późno! : Mrgreen:

Zastanawiam się, czy twój szlifierka nie jest ulepszona ... :D
W domu trzeba było odpiąć suwak blokujący March AV lub AR

Niestety trzeba było wiedzieć i mieć cienkie ostrze. klipy 2 pękły. Zrobimy z małym neoprenem.
Obraz
Po usunięciu śruby 4 z białego pola, aby usunąć styczniki, aby zdjęcie zostało przeskoczone. potem przyszedł deszcz ...

Nie mam zacisków śrubowych. Co do powiedzenia (może dlatego trzymali ... :D )

Przegląd:
Obraz
na płycie komponentów kornet chłodnicy jest oznaczony BTA.L6-600B, który wydaje się być triakiem BTA-600B

Przewody prawego przełącznika:
Obraz

Przewody lewego przełącznika:
Obraz

Jeśli nie ma jasności co do kolorów lub położenia styczników, poproś o wyjaśnienie w przypadku wątpliwości, a jeśli chcesz poznać przebieg syna.
Opowiedz mi to szybko, zanim wrócę (o ile jest fajnie ..)

Podobnie jak suwak, występy zmieniły się w porównaniu z moim szlifierką, kolory przewodów mogą być różne ...
1 x
barbal14
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 19/04/12, 09:31
x 1




przez barbal14 » 19/04/12, 18:30

Dobry wieczór gegyx i dziękuję za zdjęcia, ale niestety mój szlifierka różni się od twojej. Mój stycznik włącza się / wyłącza w styczniku przyciskowym - mimo to robię zdjęcia i testuję połączenie, jestem też w deszczu, więc będę czekał na jutro na wypadek lub !!!
w każdym razie będę cię trzymać
jeszcze raz dziękuję
1 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 19/04/12, 18:47

2500-6 oznacza rok 2006?

Umieściłem te zdjęcia mojego modelu 2010:
https://www.econologie.info/share/partag ... LcBmvX.pdf

Widzimy pokrętło.

Christophe, nie żartuję, kupiłeś jeden, sprzedałeś w 15 € w Lidl?
To mój link?
Błąd etykietowania?

Lidl jest znacznie lepszy niż Emmaus ... : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 19/04/12, 20:42

gegyx napisał:Christophe, nie żartuję, kupiłeś jeden, sprzedałeś w 15 € w Lidl?
To mój link?
Błąd etykietowania?

Lidl jest znacznie lepszy niż Emmaus ... : Lol:


Yeah!

Skąd wiesz? Powiedziałem to na forum?

Nie sądzę, żeby to był błąd, ponieważ był pod specjalnym namiotem ... raczej likwidacją (ze stratą) ... Były też generatory 100 € zamiast 450 ...
0 x
barbal14
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 19/04/12, 09:31
x 1

Kruszarka FLORABEST 2500-6 nie działa (połączenie elektryczne)




przez barbal14 » 20/04/12, 08:25

Próbowałem ponownie podłączyć połączenia z tyłu 2 przełączników i niestety wynik jest raczej zniechęcający. nadal nie działa lub „źle” !!! Zdjęcia udostępnione mi uprzejmie przez "gegyx" nie odpowiadają mojemu urządzeniu - mój młynek musi być starszy od jego. Czyli jak ktoś ma fotkę lub opis połączeń 2 włączników On / Off i Front / Rear to jestem biorcą. (po dalsze informacje czy ktoś może mi wytłumaczyć jak wstawiać zdjęcia do mojej wiadomości ??????) :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 20/04/12, 10:58

Dla zdjęć:
Kiedy piszesz wiadomość, klikasz na „odpowiedz”.
Więc pod swoją strefą tekstową, aby pisać, kliknij wiersz poniżej „, aby wstawić obraz lub plik ...” Jest to wskazane ...
Masz szansę hostować swoje zdjęcie na tej stronie.
Również, jeśli wiesz, jak retuszować lub zmieniać ramkę zdjęcia, skorzystaj z niej, aby była przydatna.

W domu jest mnóstwo synów na dole planszy. Nie czuję zbyt dużego ataku, szukając planu za pomocą omomierza-woltomierza.

Nadal potrzebujesz minimum do badań.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 150