Darmowe i nieskończone wideo dotyczące energii elektrycznej? Wentylator PC, który działa „sam”, wyjaśnienia!

Różne doświadczenia członków forums dotyczące w szczególności małych urządzeń gospodarstwa domowego i zarządzania energią.
Avatar de l'utilisateur
Amandamaya
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 11/04/16, 15:34

Darmowe i nieskończone wideo dotyczące energii elektrycznej? Wentylator PC, który działa „sam”, wyjaśnienia!




przez Amandamaya » 11/04/16, 15:41

Witam,

Jestem nowy w forum, Mam na imię Amanda, mam 28 lat i od zawsze pasjonuję się technologią i elektroniką. Dziękuję, że otworzyłeś przede mną swoje drzwi. Ostatnio widziałem ten filmik

https://www.youtube.com/watch?v=72Nzq4fNSWM

Czy to prawda, czy da się coś takiego zrobić? Chciałbym poznać twoją opinię. Bardzo dziękuję
Amanda
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Darmowy i nieskończony film z elektrycznością?




przez Christophe » 11/04/16, 16:02

Aby wprawić silnik elektryczny w ruch obrotowy, potrzebna jest ZMIANA pola magnetycznego!
Nie ma możliwości, aby ten film był prawdziwy i żeby taki montaż zadziałał, chyba że autor odkrył magnesy o zmiennym polu (zawsze można pomarzyć :) )

Dla podstępu: bardzo dobrze możemy sprawić, by taki wentylator się obracał, jeśli zostanie umieszczony w wystarczająco dużym zmiennym polu magnetycznym (i koniecznie niewidocznym na filmie).

Więc darmowa energia może istnieć...ale nie w tak naiwny sposób...

Oto przeciwny film, który jest prawdziwy i naukowy i demontuje te fałszywe montaże:

https://www.youtube.com/watch?v=jCugmUhhFDY&nohtml5
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Darmowy i nieskończony film z elektrycznością?




przez Ahmed » 11/04/16, 18:30

...od zawsze pasjonował się technologią i elektroniką...

Religia „postępu” była w stanie zaślepić swoich widzów do tego stopnia, że ​​nie wiedzą już, jak wykazać się rozeznaniem*, a „pasja” raczej nie nadaje się do zrozumienia wszystkich zjawisk, które implikuje.
Kilka elementarnych pojęć z termodynamiki nie byłoby zbyteczne, aw razie jego braku zwykły zdrowy rozsądek**.
Zdumienie na widok tak wielu cudownych ludzi sprawia, że ​​zapominamy o ludzkiej cenie i szkodach, jakie zakłada ta ideologia. Energii jest już o wiele za dużo, gdyby dodać do niej tego rodzaju nieograniczone źródło, spowodowałoby to przyspieszoną destrukcję.

* Fałszowanie filmów datuje się od wynalezienia kina Méliès...
**Teoria spiskowa, tak praktyczna, aby uzasadnić absurdalność bronionej tezy, nie może wyjaśnić faktu, że firmy elektryczne byłyby znacznie bardziej zainteresowane wykorzystaniem tej zadymionej technologii niż zwykli ludzie...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13716
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1525
Kontakt :

Re: Darmowy i nieskończony film z elektrycznością?




przez izentrop » 11/04/16, 18:51

Witam,
On ma rację, Kanadyjczyk ze swoim zabawnym akcentem, to nie może się udać
Nie mówi w szczególności o tym filmie, w którym wyraźnie widać, że wentylator nie jest do niczego podłączony.

Mały wentylator 5V / 0.2W może bardzo dobrze pracować przy 3V przy mniejszej mocy i zużyciu. To nie ma znaczenia, ponieważ nie można tego zobaczyć na filmie.
Ogniwo guzikowe jest łatwe do ukrycia i może działać przez jakiś czas.

Ile to kosztuje 418 827 wyświetleń na tobie * rura ?? : Twisted:
0 x
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9

Re: Darmowy i nieskończony film z elektrycznością?




przez Raymon » 11/04/16, 19:48

Tak, wygląda to na podróbkę. Wolę te dziesiątki eksperymentów, które wydają się poważniejsze:
http://peswiki.com/index.php/Directory: ... _Left_Over
Jest wielu na podobnej zasadzie.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Darmowy i nieskończony film z elektrycznością?




przez Ahmed » 11/04/16, 20:01

Lubię myśleć, że żartujesz Raymon!
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9

Re: Darmowy i nieskończony film z elektrycznością?




przez Raymon » 11/04/16, 20:43

Nie, dlaczego jest tak wielu przedstawicieli tego samego zgromadzenia? Na youtube też dziesiątki! Nie pytaj mnie o fizyczne wyjaśnienia, ja ich nie znam i ty też nie.
Z drugiej strony doskonale wiem, że żyjemy w świecie, w którym jest wiele kłamstw i manipulacji i dlaczego nie ma ich ze względu na problemy?
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Darmowy i nieskończony film z elektrycznością?




przez Ahmed » 11/04/16, 21:04

I dlaczego nie ma kilku z tych „eksperymentów” zasilających pomieszczenia tych „eksperymentatorów”?
Twoja ostatnia linia zawiera odpowiedź ... 8)
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Darmowy i nieskończony film z elektrycznością?




przez moinsdewatt » 11/04/16, 21:09

amandamaya napisała:Witam,

Jestem nowy w forum, Mam na imię Amanda, mam 28 lat i od zawsze pasjonuję się technologią i elektroniką. Dziękuję, że otworzyłeś przede mną swoje drzwi. Ostatnio widziałem ten filmik

https://www.youtube.com/watch?v=72Nzq4fNSWM

Czy to prawda, czy da się coś takiego zrobić? Chciałbym poznać twoją opinię. Bardzo dziękuję
Amanda


Niezła sztuczka.

Spróbowałbym dobrze z silnym wentylatorem, takim jak suszarka do włosów, który wysyła powietrze do wentylatora, aby go obrócić, bez przebywania w polu kamery.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Darmowy i nieskończony film z elektrycznością?




przez Christophe » 11/04/16, 21:23

moinsdewatt napisał:Spróbowałbym dobrze z silnym wentylatorem, takim jak suszarka do włosów, który wysyła powietrze do wentylatora, aby go obrócić, bez przebywania w polu kamery.


Tak, to także sposób na uzyskanie tego rodzaju wideo… i przerobienie całkowicie fałszywej ścieżki dźwiękowej, aby nie mieć oddechu w mikrofonie…
0 x

Powrót do "econological Laboratorium: różne doświadczenia dla econologic"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 35