Pytanie o ekologiczne mieszkanie

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Marcoii
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 29/10/08, 16:05

Pytanie o ekologiczne mieszkanie




przez Marcoii » 30/10/08, 21:38

Witam was wszystkich,

Jesteśmy zespołem studentów szkoły biznesu, a obecnie realizujemy projekt tworzenia biznesu. Chcielibyśmy określić pole działania tego i do tego potrzebujemy Waszej pomocy.

Poniższy link przeniesie Cię do naszego kwestionariusza ankiety, jest całkowicie anonimowy i zostanie wykorzystany wyłącznie w kontekście naszego projektu:

http://www.sharing-data.com/client/daus ... bitat.html

Jeśli jesteś :
- Właściciel domu lub zamiar go wybudować
- Mieszkaniec regionu paryskiego i najbliższej prowincji
- Jesteś zainteresowany projektem zrównoważonego rozwoju dotyczącym Twojego domu lub zrealizowałeś już projekt ekobudowlany (panele słoneczne, pompa ciepła i wiele innych, itp.),

Z góry dziękujemy za poświęcenie 7 minut na wypełnienie tego kwestionariusza, pozwoli nam to pójść do przodu i kto wie, doradzić Ci w przyszłości.

Jeśli i Ciebie interesują wyniki badania, będą one dostępne od 15 grudnia (wyślij nam e-mail na adres: marcverin@gmail.com, a my wyślemy je do Ciebie).

Miłego wieczoru
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 116