Znajdź projektanta i producenta domów pasywnych w pobliżu Lyonu

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
clement09
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 28/05/07, 09:38

Znajdź projektanta i producenta domów pasywnych w pobliżu Lyonu




przez clement09 » 28/05/07, 09:51

Bon

Chcemy wybudować dom pasywny w okolicy Lyonu. Dowiedziawszy się wiele o koncepcji, zrozumiałem, że projekt i realizacja muszą być szczególnie opracowane i przestudiowane przez kompetentnych i doświadczonych profesjonalistów. W przeciwnym razie ryzykujesz utratę dużej wydajności.
I tu pojawia się problem: jak nawiązać kontakt z kompetentnymi ludźmi i mieć pewność, że opanują koncepcję domów niskoenergetycznych? Naprawdę boję się, że wpadnę na oszustów, którzy twierdzą, że są wyspecjalizowani po tym, jak mają tylko jedną lub dwie książki .....

Czy wiesz, czy istnieją wiarygodne katalogi lub certyfikowane stowarzyszenia, które mogą dostarczyć nam informacji?

Joel
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79322
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 28/05/07, 09:52

Nawet jeśli nie do Lyonu, spójrz na to: https://www.econologie.com/forums/une-maison ... t3520.html
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98