Drewniany dom kit / drewno

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Avatar de l'utilisateur
claude07
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 12/07/04, 22:21
Lokalizacja: głęboka Ardeche - Aubenas

Drewniany dom kit / drewno




przez claude07 » 06/01/06, 20:26

Poszukuję osób, które budowały taki dom.
Dostarczają dom w osobnych częściach, trzeba zrobić płytę/przestrzeń pełzającą, złożyć to wszystko w kilka tygodni....

Mam zamiar taki zrobić, bo ceny, które mi mówi rzemieślnik, są bardzo, bardzo atrakcyjne, a mam bardzo mało pieniędzy. 40000 100 euro za 2mXNUMX, wykończenie pod klucz, murowanie, montaż, hydraulika....wszystko.

referencje są mile widziane
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1

Re: Zestaw do domu drewnianego / deska




przez Misterloxo » 06/01/06, 21:17

claude07 napisał:Poszukuję osób, które budowały taki dom.
Dostarczają dom w osobnych częściach, trzeba zrobić płytę/przestrzeń pełzającą, złożyć to wszystko w kilka tygodni....

Mam zamiar taki zrobić, bo ceny, które mi mówi rzemieślnik, są bardzo, bardzo atrakcyjne, a mam bardzo mało pieniędzy. 40000 100 euro za 2mXNUMX, wykończenie pod klucz, murowanie, montaż, hydraulika....wszystko.

referencje są mile widziane


Nie mogę podać żadnych zeznań, ale w tej cenie, jeśli masz referencje, jestem zainteresowany

:D
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Avatar de l'utilisateur
claude07
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 12/07/04, 22:21
Lokalizacja: głęboka Ardeche - Aubenas




przez claude07 » 06/01/06, 22:03

no cóż, na priv mogę podać numer telefonu kontrahenta, możesz do niego zadzwonić i sam go zapytać, jeśli chcesz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 06/01/06, 22:10

OK, możesz mi to dać.

Mój projekt nie jest przeznaczony od razu, ale równie dobrze mogę mieć odniesienie
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 06/01/06, 23:27

Zabawne, niedawno widziałem to w ciężarówce, to była kanadyjska firma. Wydało mi się to świetne. Super ładny i dobrze izolowany, niedrogi dom. Jak domy unoszące się na wodzie podczas powodzi w Luizjanie : Lol::? ...
OK, to było w złym guście : Oops:
0 x
Avatar de l'utilisateur
claude07
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 12/07/04, 22:21
Lokalizacja: głęboka Ardeche - Aubenas




przez claude07 » 07/01/06, 00:38

Dzięki za Luizjanę!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 07/01/06, 12:26

Halo
Nie, to był żart.
Ale pomysł uważam za fajny. Na przykład kupujesz ziemię, kładziesz mały domek na dole ogrodu. Można tam bardzo dobrze żyć, a w międzyczasie można spokojnie zbudować swój główny dom. W przeciwnym razie zachowasz go jako swój główny dom, co da ci oryginalny, piękny i niedrogi dom.
0 x
Avatar de l'utilisateur
claude07
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 12/07/04, 22:21
Lokalizacja: głęboka Ardeche - Aubenas




przez claude07 » 07/01/06, 12:37

ale zestaw do drewnianego domu czy nie i dom sam w sobie!

nie tymczasowe. To nie dlatego, że we Francji mamy zimny beton + ogrzewanie nuklearne, nie zawsze musimy robić to samo.

w kraju mojej żony mieszkałem przez ponad rok w lesie i jest wspaniale. akustyka, miękkość... to bardzo miłe. W nocy śpimy tam bardzo dobrze.

wtedy jest ekologicznie. Poza tym nie widziałem tu jeszcze cyklonu (to powiedziawszy, drewniane ramy domów też odlatują) i nie widziałem tsunami w pobliżu mojego domu, 200 km od morza.
0 x
Podania
x 17




przez Podania » 07/01/06, 12:42

Uważaj na termity i obróbkę chemiczną (zanieczyszczenia?) drewna :)

- http://www.termites-info.com/images/car ... es_sml.jpg


Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 07/01/06, 15:07

Tego typu domki są instalowane na naszych kempingach i poważnie konkurują z domkami kempingowymi, ponieważ ich wynajem jest tańszy. nazywamy to labiryntami.
Nie każdego stać na własny dom i ta alternatywa jest bardzo interesująca przy napiętych budżetach.
gdybym miała budować dom ekologiczny, dla świętego spokoju wybrałabym cegłę „monomur”, ale jest ona droższa..
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 68