Ecolo projekt budowy domu w samym sercu Lille

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Avatar de l'utilisateur
JulienPilette
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 27/06/12, 20:06
Lokalizacja: Lille

Ecolo projekt budowy domu w samym sercu Lille




przez JulienPilette » 02/07/12, 10:21

Witam,

Mały post przedstawiający nasz projekt ekologicznego domu w Lille (Nord)

„Chata Milie Plume”

Milie Plume jest naszą 2-letnią córką :)

Jest to drewniany dom szkieletowy na 4 poziomach (tak, w mieście ... :) )
na (nabytej) działce o powierzchni 96m². Dom będzie miał w połowie powierzchnię 48 mXNUMX.

Obraz

Spróbujemy studni kanadyjskiej, która jest nietypowa w mieście :)
(Konieczne będą kompromisy w zakresie wydajności, ale warto spożywać każdą kalorię :) )
Całość ogrzeje piec na drewno. VMC będzie odpowiedzialne za homogenizację temperatury.
Jeśli chodzi o sytuację, 20 m od stacji V'Lille, 50 m od stacji metra, 900 m od stacji, nie potrzebujesz samochodu!

Wiele innych zabawnych aspektów zostanie dodanych do projektu.

Możesz śledzić cały projekt na blogu: http://www.lacabanedemilieplume.fr
na Facebooku: kabina Milie Plume
i na Twitterze: #MiliePlume

W związku z tym zapraszamy do śledzenia nas, doradzania, krytykowania i informowania nas. :)

Do zobaczenia wkrótce! (mam nadzieję na wizytę w domu! :) )
0 x
Julien pilette
Budowa ekologicznego domu w sercu Lille
www.lacabanedemilieplume.fr
Facebook: Chata Milie Plume
Twitter: #MiliePlume
peter1brown
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 04/07/12, 13:05




przez peter1brown » 09/07/12, 09:06

Powietrze krąży w twoim domu dzięki rurce wewnątrz ASV, którą można przyciąć, aby dostosować ją do dowolnej grubości ściany do 14 cali. Ręcznie obsługiwana przepustnica kontroluje przepływ powietrza, z ustawieniami od całkowicie zamkniętego do całkowicie otwartego lub dowolnego przepływu objętościowego pomiędzy nimi.


południowa lokalizacja toulouse
0 x
razputin
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 29
Rejestracja: 26/10/12, 16:24




przez razputin » 20/11/12, 16:21

Bardzo fajny projekt! Widziałem w Internecie podobne domy na sprzedaż, ekologiczne drewniane domy. Ale ceny sprzedaży pozostają dość wysokie, mam nadzieję, że ten sektor nieruchomości ma tendencję do spadania ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 83