InterSolar Salon Freiburg i Energii Odnawialnej Paris

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
supercazzola
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 26/01/06, 16:30
Lokalizacja: Paryż

InterSolar Salon Freiburg i Energii Odnawialnej Paris




przez supercazzola » 27/04/06, 12:53

przedstawiam się,
Jestem technikiem elektronikiem z dużym doświadczeniem w elektrotechnice i hydraulice.Od jakiegoś czasu interesuję się Energią Odnawialną, jednak nie udało mi się spotkać zmotywowanych osób w tej branży.
Chciałem więc wiedzieć, który z Was będzie obecny w którymś z dwóch przedstawień?

www.intersolar.de
www.energie-ren.com

Byłbym obydwoma!

Czy można pomyśleć o takiej okazji do spotkania i omówienia ewentualnej współpracy?

Dziękuję wszystkim z góry!
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 27/04/06, 13:59

Prawdopodobnie będę na wystawie EnR w Paryżu, chyba że będzie wymagane inaczej. Chętnie spotkam się z Państwem tam (lub w innym miejscu Paryża) przy tej okazji. Jesteśmy na bieżąco w tym wątku lub na PW.

Z pewnością na tej wystawie nie zabraknie innych ekonologów. Możliwość świetnego śmiechu?? : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Vivi
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 11/04/06, 16:33




przez Vivi » 27/04/06, 13:59

Przepraszam, że tak zareagowałem, ale proszę moderatorów o poprawienie błędów Supercazzoli, miałem duże trudności z odczytaniem jego wiadomości, a następnie o usunięcie mojej wiadomości, dziękuję
:?
0 x
Jeśli motyl może tworzyć huragan, wyobrazić sobie efekt ludzkiego !!!
Avatar de l'utilisateur
supercazzola
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 26/01/06, 16:30
Lokalizacja: Paryż




przez supercazzola » 27/04/06, 14:34

dla Vivi:
Przepraszam za mój francuski, ale nie jestem rodzimym użytkownikiem języka francuskiego, tak jak Ty!

Jestem Włochem.

dziękuję za tolerancję!

Przez Rulian:

Skontaktuję się z Tobą na PW, żeby vivi nie widziała mojej winy!!! :D

A+
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 27/04/06, 18:29

vivi napisała:Przepraszam, że tak zareagowałem, ale proszę moderatorów o poprawienie błędów Supercazzoli, miałem duże trudności z odczytaniem jego wiadomości, a następnie o usunięcie mojej wiadomości, dziękuję
:?

Moderatorzy nie sprawdzają pisowni...

I pozwolę sobie na poprawianie innych, jeśli mój własny francuski jest nienaganny... co jest dalekie od przypadku

I pozwól mi mieć wątpliwości co do pisowni Twojego podpisu : Mrgreen:

vivi napisała:Jeśli motyl potrafi wywołać huragant, wyobraźcie sobie efekt człowieka!!!


Dla Supercazzoli: wiadomość otrzymana. Robimy to tak!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Vivi
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 11/04/06, 16:33




przez Vivi » 28/04/06, 08:45

niech tak będzie, nie jestem światłem :płakać: ale to tylko po to, żeby mu pomóc, może nie jesteś w sprawdzaniu pisowni, ale też nie proszę cię, żebyś nie popełniała błędów, tylko żeby twoja wiadomość była lepiej czytelna, to tylko sztuczka od strzelania do zagranicznego ekonologa ::
0 x
Jeśli motyl może tworzyć huragan, wyobrazić sobie efekt ludzkiego !!!
bebeours
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 65
Rejestracja: 08/03/06, 11:10




przez bebeours » 28/04/06, 09:20

Myślałem o tym forum mówił o energii odnawialnej, a nie o dyktandzie Bernarda Pivota :zmarszczyć brwi:
0 x
Avatar de l'utilisateur
supercazzola
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 26/01/06, 16:30
Lokalizacja: Paryż




przez supercazzola » 28/04/06, 11:17

Czy nie stworzymy cię dla mnie, :mrgreen:

Proszę jednak o trzymanie się tematu.
Kto przyjeżdża do Niemiec i Paryża?

Gdzie się jeszcze spotkamy?8)


Czołgi!
0 x
Avatar de l'utilisateur
yan
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 12/03/06, 17:14
Lokalizacja: Górna Sabaudia




przez yan » 28/04/06, 12:12

vivi napisała:niech tak będzie, nie jestem światłem :płakać: ale to tylko po to, żeby mu pomóc, może nie jesteś w sprawdzaniu pisowni, ale też nie proszę cię, żebyś nie popełniała błędów, tylko żeby twoja wiadomość była lepiej czytelna, to tylko sztuczka od strzelania do zagranicznego ekonologa ::


Nie jestem moderatorem, ale aby ci służyć:
push ==== wzmocnienie
spraw, żeby było lepiej czytelne ==== spraw, żeby było bardziej czytelne
zagraniczny ==== zagraniczny
soite ==== so (wymowa „soite” jest zniekształceniem języka (jak Zharicots).
to wiadomość === jego wiadomość

Moralność: starajmy się nie patrzeć na drzazgę w oku bliźniego, ale na belkę w swoim i bądźmy wyrozumiali
dla osób, których językiem ojczystym nie jest francuski i którzy starają się sklecić kilka zdań po francusku....

ale hej, jak powiedział nasz przyjaciel, tematem postu nie jest „dyktando od Pivota”, ale trzeba było to powiedzieć

bez urazy i
A+
Yan

Ps Mój post z pewnością jest również pełen błędów, nie mam na to żadnego usprawiedliwienia : Lol:
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 28/04/06, 14:19

OK, koniec z poprawianiem błędów ortograficznych.

Wracając do tematu, przydałoby się małe spotkanie ekonologów podczas targów w Paryżu i Niemczech.

Myślę, że uda nam się ustalić miejsca i godziny spotkań, gdy będziemy już wiedzieć, kto i w jaki dzień przyjdzie na jakie przedstawienie. Do zobaczenia na kilka dni przed występami...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 470