Pracujesz w sektorze publicznym czy prywatnym?

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
tronics
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/04/06, 11:30

Pracujesz w sektorze publicznym czy prywatnym?




przez tronics » 11/06/06, 18:54

Witam wszystkich!

Mam małe pytanie dotyczące świata pracy, mam nadzieję, że umieściłem moją wiadomość w odpowiednim miejscu forum (przepraszam, jeśli tak nie jest).

W tym miejscu zastanawiam się, czy w kontekście energii odnawialnych, w kontekście profesjonalnego projektu, jakie są zalety i wady dla sektora prywatnego i publicznego?

Dziękuję wszystkim z góry.

Z poważaniem,

Tronika.
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2

Re: Praca w sektorze publicznym czy prywatnym?




przez zac » 12/06/06, 07:50

Tronik pisze:Witam wszystkich!

Mam szybkie pytanie dotyczące świata pracy, zastanawiam się, czy w kontekście energii odnawialnych, w kontekście profesjonalnego projektu, jakie są zalety i wady dla sektora prywatnego i publicznego?

Dziękuję wszystkim z góry.

Z poważaniem,

Tronika.

Cześć
dla ogółu nie dotyczy to co najwyżej świata pracy, zawodu czy hobby. : Mrgreen: leczenie przypada co miesiąc.
Praca jest prywatna. znacznie bardziej losowo, ale jeśli jesteś sam, względna swoboda wyboru! : Lol: ale nie spodziewaj się, że będziesz mógł z tego żyć przez wiele lat na przyzwoitym poziomie : Evil:
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

Pracujesz w sektorze publicznym czy prywatnym?




przez Denis » 12/06/06, 09:04

cytat znajomego: „nie mówimy: pracuję w DDE, ale: jestem zatrudniony w DDE”
Prawda! (od pracownika dde : Chichot: )
ale w służbie publicznej są ludzie poważni, zmotywowani, którzy dużo pracują, zapewniam (źródło konfliktu z moją żoną), są też ukryci, ale jak w niektórych dużych prywatnych skrytkach.
Nie wolno nam zbytnio krytykować, jeśli nie znamy dokładnie zawodu!
A potem Zac, zdaj konkurs, przy cierpliwej pracy będziesz „ukrytym urzędnikiem państwowym” : Chichot: : co słychać
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2

Re: Praca w sektorze publicznym czy prywatnym?




przez zac » 12/06/06, 09:11

Denis napisał: Nie wolno nam zbytnio krytykować, jeśli nie znamy dokładnie zawodu!
A potem Zac, zdaj konkurs, przy cierpliwej pracy będziesz „ukrytym urzędnikiem państwowym” : Chichot: : co słychać

powitanie
Pracowałem 4 lata w telekomunikacji, 20 lat temu, nauczyłem się tam grać w tarota, zostałem alkoholikiem, ale w końcu odszedłem, bo byłem zbyt znudzony. : Evil:

Uwaga: dzisiaj w RMI nadal jestem trochę urzędnikiem państwowym, ale tracę mniej czasu na zabawę i ciekawe zajęcia. :P
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

Pracujesz w sektorze publicznym czy prywatnym?




przez Denis » 12/06/06, 15:23

Doskonale Cię rozumiem Zac, nawet nie próbuję zawodów w tym systemie!!
Niedługo miałabym depresję :płakać: Od kilku lat jestem na urlopie rodzicielskim, mam napięty grafik, nie mogę zrobić wszystkiego: dom, rodzina, ogród, konserwacja pojazdów, różne wynalazki... i zdrowia nie ma :płakać:
i są tacy, którzy mają czas na nudę! być „zatrudnionym” przez resztę dnia :?
Wolę tak jak Ty, próbowałem wielu rzeczy, interesowałem się nowościami, a nie byciem, społecznie "normalnym" jest stać się wrakiem z rozmiękczonym mózgiem, mam przypadek w dalszej rodzinie
urzędnik państwowy, który pracuje, musi być niezależny i mieć dużą motywację, aby nie dać się zniechęcić systemowi!!! miły instytut
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1

Re: Praca w sektorze publicznym czy prywatnym?




przez Christine » 12/06/06, 22:36

Tronik pisze:W tym miejscu zastanawiam się, czy w kontekście energii odnawialnych, w kontekście profesjonalnego projektu, jakie są zalety i wady dla sektora prywatnego i publicznego?

Tronika.


To tak jak ze wszystkim w życiu: to zależy od Ciebie. To Ty znasz siebie najlepiej i wiesz, co chcesz zrobić ze swoim życiem: to tylko kwestia wyboru.

I nie zapominaj, że zawsze możesz się zmienić po drodze...
0 x
tronics
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/04/06, 11:30




przez tronics » 12/06/06, 23:26

Dobranoc wszystkim!

Dziękuję za odpowiedzi.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 328