Ogólne i prezentacja

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Rouchouse
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 12/12/07, 09:40
Lokalizacja: net.assistance.chez-alice.fr

Ogólne i prezentacja




przez Rouchouse » 12/12/07, 10:18

Jestem emerytowanym profesorem nadzwyczajnym nauk fizycznych i zniechęca mnie, że wciąż bije się nauczycieli.
W ciągu 40 lat poznałem kilku złych nauczycieli, ale wielu złych uczniów.
Jestem jednym z pierwszych absolwentów ekologii w czasach, gdy słowo ekologia nie istniało i mam wiele pomysłów, których nie należy rzucać każdemu do ucha, więc podaję Wam adres:

Kod: wybierać

rouchouse . gerard @ neuf.fr


Strony: http://net.assistance.chez-alice.fr
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 12/12/07, 10:22

Witamy Cię w tej sprawie forum!

Hm, nie polecam ustawiania adresu e-mail jako „wyczyść” w witrynie a forum public, więc „wymyśliłem to”, w przeciwnym razie będzie dużo spamu.

Czy jako nauczyciel fizyki możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat teorii jonizacji pary wodnej w reaktorze Pantone? Wszystko jest dostępne tutaj: https://www.econologie.com/ionisation-de ... -3324.html

Jeśli zaś chodzi o kiepskich uczniów, to mam wrażenie, że poziom coraz bardziej spada (patrz na przykład różnica między bac E 1990 a bac maths-techno 2005)...ale mogę się mylić... jakie jest wasze zdanie?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 12/12/07, 10:26

Hm, właśnie przejrzałem Twoją witrynę, nie ma tam zbyt wiele na temat środowiska... wygląda to raczej na ukrytą „reklamę” w Twojej wiadomości...

TO:
Zarabiaj pieniądze „Surfując po sieci”. Wszelkie informacje i porady: e-mail


To bardzo, bardzo przeciętne jak na profesora nadzwyczajnego... :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 12/12/07, 12:45

Jestem jednym z pierwszych absolwentów ochrony środowiska w czasach, kiedy jeszcze nie istniało słowo ekologia i mam wiele pomysłów, które nie powinny każdemu wpadać w ucho, dlatego podaję mój adres:

Dziwny !! Co to jest dyplom?

Tutaj możemy powiedzieć wszystko i wymienić się wszystkim na temat problemów ekologii środowiska.......wszystkie obszary są omówione.

Tak więc, mając wiedzę, którą musisz posiadać, wymiana z Tobą będzie niezwykle interesująca!!!! : Lol:

Wystarczy spojrzeć na różne forums, jest ogromny wybór.

Potrzebujemy Twojej świadomej opinii na wiele tematów.

W przeciwnym razie będę myśleć podobnie jak Christophe… że w powietrzu wisi oszustwo : Evil:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
crispus
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 401
Rejestracja: 08/09/06, 20:51
Lokalizacja: Rennes
x 1




przez crispus » 12/12/07, 13:43

jean63 napisał:Dziwny !! Co to jest dyplom?

Jest tam napisane: http://net.assistance.chez-alice.fr/cv.htm
i tak oto zostałem przed literą jednym z pierwszych „ekologów”, osiągając sukces CES Biogeografii-Środowiska.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 12/12/07, 13:50

Jak znalazłeś ten link? Spędziłem 2 minuty na jego stronie i nic nie znalazłem... Chyba nie jestem dobry w "sieci" : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
crispus
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 401
Rejestracja: 08/09/06, 20:51
Lokalizacja: Rennes
x 1




przez crispus » 12/12/07, 14:36

Christophe napisał:Jak znalazłeś ten link?

Spójrz na ładne zdjęcia na dole jego strony głównej, poniżej znajduje się imię i nazwisko pana i kliknij na nie : Mrgreen:
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1

Re: Ogólne i prezentacja




przez Christine » 12/12/07, 15:32

Rouchouse napisał:W ciągu 40 lat poznałem kilku złych nauczycieli, ale wielu złych uczniów.

Znałem wielu złych nauczycieli i kilku „złych” uczniów, którzy zasługiwali na lepszych nauczycieli.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 12/12/07, 15:36

:) Dobrze powiedziane Krystyna!

Według Google to kif kif:
http://www.googlefight.com/index.php?la ... vais+eleve

: Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 12/12/07, 17:55

rouchhouse napisała:
W ciągu 40 lat poznałem kilku złych nauczycieli, ale wielu złych uczniów.


może to też zależeć od placówki, w której uczymy!!!......i jest to względne: niektórzy uważają, że są "dobre", natomiast: chociaż mają dobrą wiedzę, są kiepskimi nauczycielami.

Miałem takich uczniów, ale byłem też kiepskim uczniem (powiedzmy, przeciętnym) z niektórych przedmiotów, które mnie nie interesowały.

W temacie „dunces” wystarczy przeczytać książkę Daniela PENNACA zatytułowaną „Douleurs d'école”, która zdobyła nagrodę Renaudot? ostatnio kto opowiada o nim jak był głupcem, a potem został nauczycielem, potem pisarzem. Kiedy pojawia się w telewizji, nie wygląda na zbyt głupiego.

Crispus napisał:
jean63 napisał:Dziwny !! Co to jest dyplom?

Jest tam napisane: http://net.assistance.chez-alice.fr/cv.htm
i tak oto zostałem przed literą jednym z pierwszych „ekologów”, osiągając sukces CES Biogeografii-Środowiska.

OK, ale poza tym to reklama firmy?? pomoc netto!!!

Celem jest przyciągnięcie potencjalnych klientów poprzez publikowanie postów w każdym miejscu na świecie forums.

Ten pan mówi nam, że jest na emeryturze, ale to nie zgadza się z życiorysem (obecnie jestem nauczycielem w college'u....... w St Etienne chociaż to nie zgadza się z datą urodzenia: 1944 => 63 lata).

Niezbyt dyskretna operacja!!

Ale hej, nas interesuje wiedza o ekologii, a raczej o ukrytej stronie, której nie znamy: MUSISZ NAM WSZYSTKO POWIEDZIEĆ : Idea: : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez jean63 12 / 12 / 07, 18: 06, 1 edytowany raz.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 270