Żyć ekologicznie

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
zieleńnatura
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 09/12/09, 20:00

Żyć ekologicznie

przez zieleńnatura » 09/12/09, 20:02

Za dużo śmieci, które na co dzień zanieczyszczają nasze środowisko, niech każdy dołoży swoją cegiełkę, szanujmy środowisko, żyjmy ekologicznie, działajmy.
Na tej stronie znajdziesz całą gamę produktów, które mogą poprawić Twoje codzienne życie w sposób ekologiczny, tak aby szanować środowisko Nasze środowisko, a także zdrowie nasze i naszych dzieci!!! .http://respectenvironnement.votreboutiqueweb.com/
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2485
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 359

przez Forhorse » 09/12/09, 20:14

Zanim zaczniesz spamować innych, lepiej zamknij swoją witrynę : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42

przez Capt_Maloche » 09/12/09, 21:36

Dobra, to forum nie jest stworzony do reklamy, ale zobaczmy te produkty

Ach! , Brita i inne wkłady filtracyjne w niczym nie zapewniają odpowiednika wody mineralnej, wręcz przeciwnie, choć zmiękczają wodę poprzez usuwanie zawieszonych jonów (co to jest wapń i minerały); nie wspominając już o tym, że te wkłady również nie dezynfekują wody, ideałem byłoby, gdyby filtrowały zanieczyszczenia, dezynfekowały bez więcej, ale nie zmiękczały.

A więc tak, dla ograniczenia ilości odpadów (chociaż nadają się one do recyklingu)
Nie dla jakości wody
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 256