Wkład pelletu Ecoforest

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Guyduc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 22/01/12, 10:33

Wkład pelletu Ecoforest




przez Guyduc » 01/02/12, 17:02

cześć
W listopadzie 2011 zleciłem firmie z Lille 59 (koncept granulatów) zainstalowanie wkładu Ecoforest ecoair mini 2.
Po miesiącu problemy zaczęły hałasować! wyścigi fanów. Po kilku interwencjach
26 zapadła decyzja o zmianie płyty głównej co jest zrobione 12 i pojawiły się inne problemy z zamówieniem części sonda tym razem
w dniu 12 wymiana sondy nadal problemy Polecam płytę główną!! 01/26 wymieniłem płytę główną i wydaje się, że działa! ALE 01 te same problemy z wentylatorami, które dały się ponieść emocjom.
Właśnie ponownie skontaktowałem się z serwisem.Urządzenie działało przez 1 1/2 miesiąca od momentu zainstalowania 3 miesiące temu.
Co robić ? Czy ktoś miał takie same problemy lub doświadczył ich?
dziękuję za odpowiedzi

Jestem proszony o dokument techniczny do ekopremii określający jednoznacznie model i markę zainstalowanego urządzenia oraz:
- efektywność energetyczna (dokładna liczba)
- stężenie tlenku węgla (dokładna liczba)
nie mogę go uzyskać od instalatora ani od Ecoforest, który jest bezużyteczny i nikomu nie odpowiada
Merci de votre aide
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 233