Dostarczony generator, czy nie?

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Tiwi
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 11/08/18, 17:56

Dostarczony generator, czy nie?




przez Tiwi » 11/08/18, 18:21

Witam,

Mam pomysł na generator i większość forums tam, gdzie to ująłem, wielu jest w stanie powiedzieć „termodynamika”, ale wydaje się, że niewielu potrafi obliczyć swoje teorie. Zajęło 3 forums bzdura `` Termodynamiki '', zanim inteligentna osoba powie mi o ciągu Archimedesa ... Aby powiedzieć ci, czy naukowe pseudonimy są liczne ...

Powiedziałem, że nie mam nic do sprzedania, dlatego dziękuję, że powstrzymaliście się od nazywania mnie oszustem lub kimś innym, nic nie idzie. Jest to czysto teoretyczne, ponieważ jak dotąd nikt nie był w stanie powiedzieć mi, dlaczego to nie działa.

Dzięki facetowi, który powiedział mi o ciągu Archimedesa, byłem w stanie obliczyć, że 1 m 3 betonu waży w wodzie 1,3 ton. Aby ponownie zamontować te tony 1,3, potrzeba 16 m3 powietrza. Pytanie brzmi: ile zużyje zawór elektroniczny, aby całość przepłynęła. Z powierzchnią 40 m 2 zawierającą 16 m3 i 13000 Newton (tony 1,3 * tony *) otrzymuję elektrozawór, który musi pchać nieco więcej niż milibary 3. To dużo czy nie. Powiedziałem, że będąc nienaukowym, mogłem się gdzieś mylić, nie wiem nic poza tym, że wielu ludzi lubi termodynamikę.

Obraz
Obraz

Nie twierdzę, że opłacalne jest wytwarzanie energii, ale czy może udowodnić możliwość nadmiernej wypłaty gotówki?

Dobre kontynuacje.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: On-Cash Generator czy nie?




przez eclectron » 11/08/18, 19:33

Bez termodynamiki : Lol: :
Powietrze z górnej kolby nie ma powodu, aby opróżniać dolną kolbę, aby ją podnieść, ponieważ ciśnienie wody na dole jest wyższe niż ciśnienie atmosferyczne na górze.
to ciężar wody powoduje to ciśnienie.

W najlepszym razie będziesz mieć wodę, która wejdzie do twoich rur i nie jest to, czego chcesz : Lol:

A+
1 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: On-Cash Generator czy nie?




przez izentrop » 11/08/18, 21:21

eclectron napisał:Bez termodynamiki : Lol: :
Powietrze z górnej kolby nie ma powodu, aby opróżniać dolną kolbę, aby ją podnieść, ponieważ ciśnienie wody na dole jest wyższe niż ciśnienie atmosferyczne na górze.
to ciężar wody powoduje to ciśnienie.
Ta waga zależy od wysokości wody. https://fr.wikipedia.org/wiki/Th%C3%A9o ... _Bernoulli
Jeśli znajduje się na morzu, ciśnienie to wzrasta o 1 bar co dziesięć metrów.

Na przykład, jeśli zawór zwrotny znajduje się na 20 m, konieczne będzie zapewnienie ciśnienia wyższego niż 2 bar na poziomie atmosferycznym, aby otworzyć ten zawór i napompować zanurzony balon.
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: On-Cash Generator czy nie?




przez moinsdewatt » 11/08/18, 22:28

NOoooonnn. !!!

Kolejny Shadock, który tu wylądował.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: On-Cash Generator czy nie?




przez izentrop » 12/08/18, 00:47

Masz rację, ale wyjaśnienie jest bardziej konstruktywne niż sarkazm.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: On-Cash Generator czy nie?




przez izentrop » 14/08/18, 07:45

Myślałem, że Tiwi wróci po przejrzeniu równania Bernouli (kursów online nie brakuje), aby powiedzieć mi, że się myliłem.

Rzeczywiście, ciśnienie morskie w tle 20 m nie jest słupkiem 2, ale słupkami 3 http://villemin.gerard.free.fr/Scienmod ... htm#Bernou

Pozostaje obliczyć energię, którą trzeba będzie wykorzystać, aby napełnić balon na głębokość, na której się znajduje ... lub po prostu zmierzyć zużycie sprężarki :)
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Re: On-Cash Generator czy nie?




przez Ahmed » 14/08/18, 10:37

Tiwi prawdopodobnie odkrywa forums znaleźć odpowiednią publiczność. Jego alergia na termodynamikę wynika tylko z niewiedzy (pogardy?) Na jej temat.
Jego oczywistym błędem metodologicznym jest to, że uważa swój pomysł za ważny, ponieważ nikt nie byłby w stanie pokazać mu absurdu; jednak wielką zasadą jest, że są to afirmacje, które należy wykazać i że należy uważać, aby nie odwrócić ciężaru dowodu (w przeciwnym razie nic łatwiejszego niż udawanie czegokolwiek, niewrażliwe do obalenia).
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: On-Cash Generator czy nie?




przez moinsdewatt » 14/08/18, 11:53

izentrop napisał:Myślałem, że Tiwi wróci po przejrzeniu równania Bernouli


Tiwi tonie, próbując wdmuchnąć powietrze do balonu na dole.
Nie rozumiał pojęcia wzrostu ciśnienia wraz z głębokością wody.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Re: On-Cash Generator czy nie?




przez Ahmed » 14/08/18, 12:32

Nawet poprzez absurdalną hipotezę o nieistnieniu tego rosnącego nacisku wraz z głębokością jedyne, co to narzędzie może zrobić, to zatrzymać się w punkcie równowagi, po rozproszeniu energii początkowej (że dostarczone podczas instalacji urządzenia przez operatora).
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Tiwi
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 11/08/18, 17:56

Re: On-Cash Generator czy nie?




przez Tiwi » 14/08/18, 16:11

Tak, zadałem to pytanie forums: Jak duży nacisk powinniśmy wywierać na głęboką rurę, nigdy nie otrzymałem odpowiedzi.

Nie mam alergii na termodynamikę, mówię tylko, że uruchomienie „termodynamiki” bez wyjaśnienia nie pokazuje inteligentnej osoby.

Ciśnienie prętów 3 na dole, to nie zależy od powierzchni ujścia rury? Sprężarka wychodzi z powietrza przy prętach 5, ponieważ rura jest bardzo mała czy nic nie widać?

Potrzeba tylko piłki, gdy jest podniesiona. Z mieszanką oleju i wody balon byłby tak samo obciążony, prawda?

Zadaję sobie kolejne pytanie. Jeśli uda nam się zostawić trochę powietrza w balonie, a usta z zaworem zwrotnym otwierają się na powietrze, a nie ciśnienie wody, aby otworzyć zawór zwrotny to jest identyczne?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 192