Która turbina wiatrowa na moje zużycie?

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
ray59250
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 06/01/15, 13:22

Która turbina wiatrowa na moje zużycie?




przez ray59250 » 06/01/15, 14:19

Cześć wszystkim,
będąc nowicjuszem w dziedzinie energii odnawialnej, zastanawiam się, czy turbina wiatrowa mogłaby zaspokoić wszystkie moje potrzeby w zakresie energii elektrycznej bez konieczności dostarczania mi, drogi edf, może to być dla ciebie głupie pytanie, ale pojęcie kwh lub mwh lub inne są puszką (dużo) pomieszać w mojej małej głowie lol
Mogę podać pełną listę urządzeń, z których korzystam (na stałe lub nie) w moim domu, aby sprawdzić, czy poradzę sobie bez EDF, czy nie (mam nadzieję)
Zapomniałem powiedzieć, że mieszkam bardzo blisko Oceanu Atlantyckiego, żeby nie powiedzieć, że na piasku lol tutaj jest stały wiatr casi między 20 a 30 km / h
z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 244