Turbina wiatrowa o pionowej osi (Gual)

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
agat
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 21/01/07, 14:48

Turbina wiatrowa o pionowej osi (Gual)




przez agat » 21/01/07, 16:55

Nie wiedziałem, czy lepiej założyć nowy temat, czy kontynuować w jednym, ale po poszukiwaniach nie widzę, gdzie to umieścić, więc przepraszam, jeśli stworzyłem temat tam, gdzie nie powinienem!:?
wszystko po to, aby dostać się do tego, czego szukam!
Jestem w klasie przygotowawczej i podczas konkursu musimy przedstawić osobisty projekt inwestycyjny. polega na przedstawieniu studium systemu, ale w dość zaawansowany sposób i najlepiej we współpracy z firmą. Wybrałem turbinę wiatrową Gual i na tym forum Zauważyłem, że kilka osób ją zna.
Próbowałem dołączyć do Gual i czekając na ich informacje, chciałbym wiedzieć, czy ktoś wie trochę o tej turbinie wiatrowej i mógłby mnie oświecić.
Chciałbym dowiedzieć się trochę więcej o zasadzie strefy hamowania, przepływie powietrza na extrados i intrados. Jak również sposób zarządzania turbulencjami powodowanymi przez stojan. I wreszcie aerodynamika.
Nie!
Z góry dzięki! :D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79128
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975




przez Christophe » 21/01/07, 16:59

Mówiliśmy już o forum

Wyniki na „Gual”
0 x
agat
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 21/01/07, 14:48




przez agat » 21/01/07, 17:31

Czytałem już wszystko o tym, co było na forum dlatego zamieściłem tę wiadomość, aby dowiedzieć się, czy ktoś wie trochę więcej
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79128
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975




przez Christophe » 21/01/07, 18:23

Cóż, nie możemy wiedzieć więcej niż to, co strona Guala chce dać…

W każdym razie jedno jest pewne: nie dzieje się to szybko… ale to wydaje się być wspólnym mianownikiem wszystkich innowacji energetycznych…
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 229